Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Directores administradores y comerciales > Sisekontrolli- Ja Sisevalveosakonna Sisekontrolör

Sisekontrolli- ja sisevalveosakonna sisekontrolör

Vacantes en Estonia de Directores administradores y comerciales

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales.

Juhid : Haldus- ja ärijuhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Sisekontrolöri ülesandeks on toetada osakonda, osakonna juhatajat ja TLT-d sisekontrollisüsteemide arendamisel, riskijuhtimise strateegia ning sisemiste juhiste ja regulatsioonide väljatöötamisel.

Peamisteks tööülesanneteks on

• sisekontrollisüsteemide ja sisekontrolli alase tegevuse arendamine ja väljatöötamine ning järelevalve

• korruptsioonivastaste meetmete väljatöötamine, rakendamine ning järelevalve

• ettevõtte ja töötajate tegevuste tulemuslikkuse kontroll, hindamine, nõustamine ja ettepanekute esitamine

• ettevõtte töötajate ning varade turvalisuse alaste meetmete väljatöötamine ning järelevalve

• riskijuhtimissüsteemi hindamine, analüüsimine ja järeldusettepanekute tegemine

• mittevastavuste avastamine, ennetus- ja lahendusmeetmete välja selgitamine

• sisejuurdluste, sisekontrollitoimingute ja auditite korraldamine.

Kinnitame, et Sinu lahendamiseks jõuavad juhtumid erinevatest valdkondadest, Sa menetled, küsitled, kogud tõendeid ja arvamusi ning kirjutad kokkuvõtte, mis kajastab fakte, kaalutlusi ja põhjendusi.

Omalt poolt pakume: • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas suurettevõttes

• toetavat ja sõbralikku kollektiivi

• kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid

• sportimisvõimalusi ja erinevaid ühisüritusi.

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga hiljemalt 31. maiks 2021 e-mailile personaltlt.ee

Lisainfo Tarmo Lai, 5091733 või tarmo.laitlt.ee

Muud nõuded: • kõrgharidus (soovitavalt majandus- või õigusalane)

• vähemalt 2-aastane töökogemus ametikohaga seotud tegevusvaldkonnas

• algatus- ja otsustusvõime

• analüüsi- ja süstematiseerimisoskus

• väga hea eesti keele oskus

• hea inglise ja vene keele oskus ametialase sõnavara valdamisega

• väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus

• väga hea orienteerumine ja soov koguda vajadusel täiendavaid teadmisi erinevates valdkondades nii õigus, majandusliku, korruptsiooni ennetuse kui riskijuhtimise valdkonnas

• väga hea arvuti kasutamise oskus

• tööks vajalike õigusaktide tundmine

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Aktsiaselts Tallinna Linnatransport (http://www.tallinnlt.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • motivatsioonikiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5076733
  • Correo electrónico: tarmo.laitlt.ee

Identificador de la vacante:1449546.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales ofertadas.