Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > carpintero/carpintera > Sisätimpuri, 2 Paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Orimattila, Orimattila

Sisätimpuri, 2 paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Orimattila, Orimattila

Contrato de carpintero/carpintera en Finlandia (Päijät-Häme)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Kirvesmiehet ja rakennuspuusepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme osaavaa sisätimpuria Orimattilaan myymälätilojen muutosprojektiin!

Työ pitää sisällään muun muassa sisäkaton levytyksiä ja eristyksiä sekä muita sisätimpurin työtehtäviä. Työn aloitus marraskuussa ja projektin kesto on arviolta noin 2-3 kuukautta. Menestymällä työtehtävässä sinulla on mahdollisuus jatkaa työskentelyä myös seuraavissa projekteissa.

Odotamme hakijoilta aikaisempaa kokemusta sisätimpurin töistä sekä hyvää suomen kielen osaamista. Eduksesi katsomme työkokemuksen sisäkattotöistä.

Tarjoamme sinulle kokoaikaisen työsuhteen (ma-pe 40h/viikko) sekä palkkauksen osaamisesi mukaan.

Kiinnostuitko tehtävästä? Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä, joten älä aikaile hakemuksesi suhteen!

Paikkaa voit hakea lähettämällä hakemuksen oheisen linkin kautta tai voit myös laittaa hakemuksen sekä ansioluettelosi sähköpostitse Click Henkilöstöpalveluiden Atte Saleniukselle. Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimiclick-hp.fi .

Kaikki lisätiedot antaa Click Henkilöstöpalveluiden Atte Salenius puh. 050 411 0373 (arkisin 9-15).

País del trabajo: Finlandia.

Región: Päijät-Häme.

Ver 79 ofertas de trabajo en "Päijät-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:6e018a71-a983-413c-9467-54abd4f4a897.

Ver las 438 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera ofertadas.