Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > ingeniero de transportes/ingeniera de transportes > Sillaprojekteerija

Sillaprojekteerija. Estonia

Empleos en Estonia de ingeniero de transportes/ingeniera de transportes

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de transportes/ingeniera de transportes.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid › Tehnikateaduste tippspetsialistid (v.a elektrotehnika tippspetsialistid) › Ehitusinsenerid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Meie kliendiks on Selektor Projekt OÜ, mis on välja kasvanud AS Teede Tehnokeskuse projekteerimisosakonnast.

Tööülesanded: Otsime meeskonda sillaprojekteerijat. Põhilisteks ülesanneteks on sildade ja rajatiste projektide koostamine, projektidele ekspertiiside teostamine ning olemasolevate sildade ja rajatiste ekspertiiside teostamine.

Omalt poolt pakume: Ettevõte pakub sulle:

- täiendkoolitusi, k.a. kasutatava tarkvara osas;

- üldist boonuspaketti- spordikompensatsiooni, tervisekindlustust, lisapuhkepäeva;

- paindlikku töögraafikut;

- osalist kodukontorivõimalust;

- töötasu alates 3500 eurot kuus.

Muud nõuded: Oled sobiv kandidaat kui:

- sul on erialane kõrg- või rakenduslik haridus;

- sul on töökogemus projekteerimisalase tarkvaraga ja kasutamisoskus eksperdi tasemel( Autodesk);

- oled avatud, hea suhtleja ja koostööaldis;

- oled hea analüüsivõime ning tehnilise taiplikkusega;

- sul on ladus eesti keel kõnes ja kirjas.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: CV Partner OÜ (https://job.cvp.ee/jobs/Careers).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5357 1278
  • Correo electrónico: cvcvp.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1578465.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de transportes/ingeniera de transportes ofertadas.