Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Siistijä, Staffmill Oy, Keuruu

Contratación en Keski-Suomi (Finlandia) de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Siistijä, Staffmill Oy, Keuruu

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (https://www.staffmill.fi/henkilostovuokraus/) etsii reipasta siistijää asiakasyrityksen palvelukseen Keuruulle. Työ on sopivalle osaajalle osa-aikainen kesäkauden ajan elokuun puoliväliin. Työtä tehdään 2-3 päivää viikossa vaihtelevin työtunnein (4-8h /pvä). Tule mukaan tunnelmalliselle camping-alueelle varmistamaan tilojen siisteys ja viihtyvyys! Työnkuva pitää sisällään camping-alueella sijaitsevien mökkien-, ravintolan- ja pesutilojen siivoukset. Työ on luonteeltaan fyysistä ja sisältää paljon kävelyä camping-alueella - tämän vuoksi toivomme osaajalta kohtuullista kuntoa. Toivomme lisäksi osaajalta jo hieman aiempaa kokemusta siivoustyöstä sekä toimeen tarttuvaa otetta tekemiseen.

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerro siis itsestäsi meille pian :) Lisätietoja tehtävästä antaa Stäffärin Emmi numerosta 041 317 36 91.

Tarjoamme sinulle

- luotettavan työnantajan sekä helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi

- yhteydenpidon ja tuen - huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation mm. terveystapauksissa ja työhön liittyvissä kysymyksissä

- eri toimeksiantajia asumis- tai muun tilanteesi vaihdellessa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 156 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:9a72d9f9-3ce1-4808-9583-0b8270dad64b.

Ver las 635 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.