Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conserje de edificio > Siistijä, Laitila/mynämäki, Amiko Turku Oy, Turku

Siistijä, Laitila/Mynämäki, Amiko Turku Oy, Turku

Oferta de conserje de edificio en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Kiinteistöhuollon työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko oma-aloitteinen itsenäiseen työhön kykenevä siivousalan osaaja? Meillä on sinulle töitä kesän ajalle osa-aikaisesti.

Työtehtäväsi sisältää ylläpitosiivousta erilaisissa asumisyksiköissä Laitilassa ja mynämäellä ja työtunnit vaihtelevat n. 10-20h välillä viikon mukaan.

Työt alkavat kesäkuun alussa ja päättyvät elokuussa.

Tarjoamme sinulle TES:n mukaisen palkan ja mukavan työn.

Sinulta tulisi löytyä kokemusta alalta sekä vähintään B-luokan ajo-oikeutta. Katsomme eduksi jos sinulta löytyy alan koulutus.

Kiinteistöhuollon työ on osittain myös asiakaspalvelua, joten toivomme sinun olevan asiakaspalveluhenkinen.

Osuiko kuvaus sinuun? Hae heti!

Lisätietoja antaa Amikon Janika arkisin klo 9-15: 050 470 6073

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 312 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Amiko Turku Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:79311e3f-46a5-49d9-8e21-0bfe072e22e7.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio ofertadas.