Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Profesionales en redes de computadores > Sharepoint Developer, Specialisté V Oblasti Počítačových Sítí (kromě Správců)

SharePoint Developer, Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Vacantes en Plzeňský kraj (República Checa) de Profesionales en redes de computadores

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Profesionales en redes de computadores.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí › Specialisté v oblasti počítačových sítí.

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt se zaměstnavatelem emailem.

Náplň práce

- poskytovat poradenství a podporovat digitalizaci a optimalizaci výrobních procesů se zaměřením na aktuální technologie M365

- nastavovat nové standardy pro budoucí vývoj moderních řešení M365

- analýza a zpracování požadavků s ohledem na stávající podnikovou IT strategii

- integrace stávajících procesů, aplikací a pracovních postupů do nové platformy M364

- zodpovědnost za koncepci, návrh, vývoj a zavádění aplikací a automatizace na bázi MicrosoftSharePoint a platformy Microsoft Power

- realizace projektů (řízení projektů, správa dokumentace, vytěžování dat pomocí Power Bi

Požadované zkušenosti a dovednosti

- odborné znalosti a zkušenosti s aplikacemi a technologiemi Microsoft (MS Teams, SharePoint online, Power Apps, Power Automate)

- zkušnosti s plánováním a vytvářením nízkokódovaných/nekódovaných řešení

- zkušenosti a znalosti v oblasti vývoje softwaru s frameworkem, NET, Zejména s jazykem C# a MS SQL Serverem

- znalost programování rozšíření SharePointu pomocí Visual Studia 2008/2010 a programování rozhhraní (webové části)

- znalost aktivity pracovních postupů, přijímače událostí HTML, Liverlight a XHTML

- komunikativní znalost anglického a německého jazyka (příp. i španělština)

Región: Plzeňský kraj.

Ver 45 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Empleador: KDK Automotive Czech s. r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Věra Houšková, HR manažer. E-mail: v.houskovakdkautomotive.com .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: v.houskovakdkautomotive.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:29085640703.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Profesionales en redes de computadores ofertadas.