Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Seřizovači A Obsluha Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích), Seřizovači A Obsluha Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Ofertas en Ústecký kraj (República Checa) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Seřizovači A Obsluha Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích), Seřizovači A Obsluha Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech › Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů.

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

Děčínská č.p. 32, 407 22  Benešov nad Ploučnicí

Co vás čeká na obsazované pozici?

• Obsluha a seřizování automatických a poloautomatických strojů

• Kontrola hotových výrobků pomocí měřidel

• Evidence výroby v průběhu směny

• Pracovní doba: třísměnný provoz

Jaké znalosti, dovednosti a vlastnosti byste měli mít?

• Vyučen ve strojírenském oboru výhodou není podmínkou

• Manuální zručnost a technické myšlení

• Ochota učit se novým věcem

• Svědomitost, pracovitost a samostatnost

• Schopnost týmové spolupráce a komunikace

• Spolupráce s mistry na zlepšování pracovních procesů

Co vám můžeme nabídnout?

• Perspektivní společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a pracovním prostředím

• Zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností uchazeče)

• Mzda 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

• Pracovní poměr na dobu neurčitou

Ostatní benefity

• Roční bonus a cílové odměny

• Věrnostní odměny

• Odměny za pracovní výročí

• Odměny za zlepšovací návrhy

• 25 dnů dovolené

• Příspěvek na penzijní připojištění.

• Zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory

• E-stravenky, zajištěné stravování

• Možnost nástupu: ihned

Kontakt: Bc. Petra Hrnčířová, tel.: 412 599 241, e-mail: hrncirovainterkov.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 65 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: INTERKOV spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Petra Hrnčířová, Mzdová účetní. Tel.: +420 412 599 241. E-mail: hrncirovainterkov.cz . Adresa: Děčínská 32, 407 22  Benešov nad Ploučnicí.

  • Ciudad: Benešov nad Ploučnicí; Código postal: 407 22; Dirección: Děčínská 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí
  • Teléfono: +420 +420 412 599 241
  • Correo electrónico: hrncirovainterkov.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:17403470729.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.