Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Sestavljalec - M/ž

Ofertas de trabajo en Savinjska (Eslovenia)

Sestavljalec - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

DELAVCI ZA PREPROSTA DELA V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, D. N., poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 1 mesec, polni delovni čas, 40, GLAVNE NALOGE:

- SESTAVLJANJE AVTOMOBILSKIH LUČI,

- ZAGOTAVLJANJE REDA IN ČISTOČE NA DELOVNEM MESTU,

- KONTROLA KAKOVOSTI,

- PAKIRANJE IN ZLAGANJE IZDELKOV.

, PRIČAKUJEMO:

- Pripravljenost na 3-izmensko delo,

- zagnanost in natančnost,

- pripravljenost na učenje. NUDIMO:

- USTREZNO UVAJANJE NA DELOVNO MESTO,

- DINAMIČNO IN SAMOSTOJNO DELO V SKUPINI,

- ORGANIZIRAN PREVOZ,

- MOŽNOST STROKOVNEGA IN KARIERNEGA RAZVOJA TER IZOBRAŽEVANJA., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 7.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: HSG KARIERA nacionalni kadrovski operater d.o.o., Dunajska cesta 165 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PRELOG LUCIJA
Contact Phone: 041 459 576
Contact Email: lucija.prelogkariera.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ02212.