Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > secretario/secretaria > Sprejemnik - M/ž

SPREJEMNIK - M/Ž. Obalno-kraška. Eslovenia

Contratación de secretario/secretaria en Obalno-kraška (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) › secretario/secretaria.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd › Tajniki/tajnice (za splošne zadeve) › Tajniki/tajnice (za splošne zadeve).

Descripción de la oferta de trabajo:

SPREJEMALEC V AVTOSERVISU, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SPREJEMA STRANKE IZPOLNJUJE DELOVNE NALOGE IN JIH KOMPLETIRA SPREJEMA IN REŠUJE REKLAMACIJSKE ZAHTEVKE KALKULIRA STROŠKE KLEPARSKIH, LIČARSKIH IN MEHANIČNIH POPRAVIL, NADZIRA OPRAVLJENO DELO USKLAJUJE KOLIČINO DELA Z DELOVNIMI KAPACITETAMI IZVAJA PREDPISE S PODROČJA VARSTVA PRI DELU IN POŽARNE VARNOSTI, OPRAVLJA DRUGA DELA S SVOJEGA PODROČJA PO NALOGU NADREJENEGA., PLAČA 1500,00 € NETO IN STIMULACIJA - OB IZPOLNJEVANJU POGOJEV IN REALIZACIJI PLANA., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 271 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AVTOPLUS trgovina in servisi d.o.o. Koper, Istrska cesta 55 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MIHALIČ ALENKA
Contact Phone: 05 613 7016
Contact Email: kadrovskaavtoplus.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH54238.

Ver las 121 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) › secretario/secretaria ofertadas.