Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > técnico de mantenimiento de maquinaria agrícola/técnica de mantenimiento de maquinaria agrícola > Servisní Technik Zemědělských Strojů, Mechanici A Opraváři Zemědělských A lesnických Strojů A Zařízení

Trabajos de técnico de mantenimiento de maquinaria agrícola/técnica de mantenimiento de maquinaria agrícola en Pardubický kraj (República Checa)

Servisní Technik Zemědělských Strojů, Mechanici A Opraváři Zemědělských A lesnických Strojů A Zařízení

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › técnico de mantenimiento de maquinaria agrícola/técnica de mantenimiento de maquinaria agrícola.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Mechanici a opraváři strojů a zařízení › Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení.

Descripción de la oferta de trabajo:

NÁSTUP DLE DOHODY

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem pesticidů, osiv, hnojiv, strojů, komodit a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na webových stránkách www.agrokonzulta.cz. Budete se zabývat servisem moderních zemědělských strojů.

Náplň práce

- Servis a opravy moderních zemědělských strojů DEUTZ-FAHR, BOBCAT, HORSCH, LEEB, KUHN, ...

- Moderní diagnostika a opravy elektronických závad

- Záruční a pozáruční servis - opravy, údržba a seřizování strojů v našem vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi

- Předvádění zemědělských strojů a technická podpora při jejich prodeji

- Předprodejní příprava nových strojů

- Školení obsluhy strojů

Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna

Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)

Hrubá měsíční mzda: od 36000 Kč

Požadujeme

- SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení

- Praxe v opravárenství zemědělské techniky nebo v automobilní oblasti výhodou

- Schopnost provádění diagnostiky a hledání závad

- Dobrá znalost práce na PC

- Znalost NJ nebo AJ výhodou

- ŘP skupiny B a T; skupiny C a E výhodou

- Dobrý zdravotní stav umožňující řídit vozidlo i v rámci výkonu zaměstnání

- Speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou

- Zodpovědný a iniciativní přístup, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita

- Manuální zručnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu.

- Komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům.

Zaměstnanecké výhody

- Odpovídající platové podmínky - hrubá měsíční mzda - od 36 000,-Kč výše (podle schopností a efektivity servisních zásahů)

- Zajímavou práci u české firmy, která reprezentuje značky světové třídy DEUTZ-FAHR, BOBCAT, HORSCH, JEANTIL, KUHN a další

- Přímý kontakt se špičkovou zemědělskou i diagnostickou technikou

- Dlouhodobá perspektiva uplatnění ve stabilní společnosti s více než 30letou tradicí

- Samostatná i týmová práce v dobrém kolektivu

- Pravidelné profesní vzdělávání v oboru a osobní rozvoj

- Možnost výjezdů do zahraničí v rámci profesního vzdělávání