Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesionales en redes de computadores > Senior Team Lead: Ms Operations , Specialisté V Oblasti Počítačových Sítí (kromě Správců)

Senior Team Lead: MS Operations , Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Contrato en Hlavní město Praha (República Checa) de Profesionales en redes de computadores

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Profesionales en redes de computadores.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí : Specialisté v oblasti počítačových sítí

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP: Milevská č.p. 2095/5, Krč, 140 00  Praha 4

Kontakt: iva.kaderavkovaglobal.ntt

Požadavky: Koučování a vedení týmu NOC nabízejícího technické znalosti

Koordinace rozsahu služeb NOC odpovědných za provozního manažera

Poskytování podpory přímým zprávám, pokud je lístek vysoce technický nebo sofistikovaný

V případě potřeby jedná jako kontakt na nouzovou podporu pro kritické problémy s klienty a podniky

Odpovědný za neustálé zlepšování služeb (plánování činnosti, sledování pokroku.)Angličtina pokročilá.

Zam. výhody: Vzdělávání v rozsahu dle dohody s přímým nadřízeným

5 týdnů dovolené

3 tzv. Sick Days ročně

Náhrada mzdy za dobu dočasné pracovní neschopnosti nad zákonem stanovenou výši náhrady mzdy do výše fixní základní mzdy po dobu dočasné pracovní neschopnosti až 21 dnů ročně

Notebook a mobilní telefon včetně datového tarifu dle firemních standardů

Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.000 Kč měsíčně (po zkušební době)

Nadstandardní zdravotní péče (po zkušební době)

Poukázky na stravování (Ticket Pro) v hodnotě 100 Kč s 55% dotací firmou

Občerstvení (káva, čaj, voda) na pracovišti zdarma

Región: Hlavní město Praha.

Ver 404 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 85000 mínimo y 120000 máximo (CZK mensual).

Empleador: NTT Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iva Kadeřávková. E-mail: global.ntt" rel="nofollow">iva.kaderavkovaglobal.ntt.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: iva.kaderavkovaglobal.ntt

Identificador de la vacante:19587080797.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Profesionales en redes de computadores ofertadas.