Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Diseñadores gráficos y multimedia > Senior 3d Grafik - Specialista Na Vozidla, Grafici A Výtvarníci V Multimédiích

Vacantes de Diseñadores gráficos y multimedia en República Checa (Jihomoravský kraj)

Senior 3d Grafik - Specialista Na Vozidla, Grafici A Výtvarníci V Multimédiích

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Diseñadores gráficos y multimedia.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti vědy a techniky › Architekti, specialisté v oblasti územního plánování, návrháři a příbuzní pracovníci › Grafici a výtvarníci v multimédiích.

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt e-mailem

Senior 3D grafik, specialista na tvorbu zemědělských vozidel a další zemědělské techniky. Jako součást distribuovaného týmu je potřebné, aby kandidát byl proaktivní a schopen koordinace s ostatními členy týmu v angličtině. Flexibilní pracovní doba, u které je potřeba být mezi 10:00-12:00 a 14:00-16:00 na pracovišti.

Nejčastější náplní práce bude:

"    Tvorba highpoly a lowpoly modelů zemědělské techniky

"    Tvorba UV a příprava textur pro PBR (baking normal map)

"    Nastavení materiálů pro   vlastní herní engine

"    Příprava rigu a animace

Tyto požadavky jsou vítány:

"    Aplikaci o místo provádět skrze odkazy na stránce: https://giants-software.com/jobs

"    V prvé řadě si rádi prohlédneme vaše CV a portfolio (stačí odkaz na stránky)

"    Minimálně 3 roky v herním průmyslu (minimálně jeden vydaný titul)

"    Velmi dobrá znalost programu Autodesk Maya nebo 3DSMax

"    Schopnost tvořit realistické 3D modely vozidel a jejich textur v AAA kvalitě

"    Bohatá zkušenost s Hardsurface modelováním

"    Zkušenost s PBR pracovními postupy

"    Smysl pro detail a pečlivost

"    Samostatnost a schopnost řešit problémy

"    Dobrá znalost anglického jazyka

"    Vynikající schopnost spolupráce v týmu

"    Schopnost sebereflexe a ochota přijmout zpětnou vazbu

"    Solidní time management

"    Vzdělání v oboru (3D grafika, design, umělecká průmyslovka)

"    Zkušenost se software Substance Designer / Painter nebo 3D Coat

"    Zkušenost s přípravou modelů k animaci

"    Porozumění designu a technologii vozidel

"    Zkušenost z modderské komunity Farming Simulator

"    Předchozí zkušenosti s tvorbou grafiky pro herní simulátory

Práci není možné vykonávat na dálku nebo smluvně na živnostenský list.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, sick-days, občerstvení, akce organizované společností, sick-days, bonusy, možnost dalšího růstu a změny specializace.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 169 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Empleador: GIANTS Software CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lukáš Kuře. E-mail: lkuregiants-software.com .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: lkuregiants-software.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Noviembre de 2022, y con identificador de la vacante:14752540754.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.