Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Desarrolladores de software > Senior Full-stack Softwarový Inženýr, Vývojáři Softwaru

Senior Full-Stack softwarový inženýr, Vývojáři softwaru

Trabajar de Desarrolladores de software en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores de software.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací › Vývojáři softwaru.

Descripción de la oferta de trabajo:

KONTAKT _

POHOVOR _

Klimentská č.p. 1216/46, Nové Město, 110 00  Praha 1

Bakalářský titul z informatiky, příbuzného oboru nebo srovnatelné pracovní zkušenosti

Více než 5 let zkušeností se základy objektově orientovaného programu, testem řízený vývoj a principy designu (C#, Typescript).

Zkušenosti s návrhem a tvorbou softwaru v architektuře orientované na služby.

Záznam o předvídání technických problémů, které vypadnou z velkých projektů, a navrhování řešení k překonání těchto problémů.

Prokázané odborné znalosti v oblasti budování a/nebo výrazného zlepšování velkých funkcí, podpory technologických oblastí a architektonických iniciativ.

Zkušenosti s prací s naším zásobníkem C#, TypeScript, React a PostgreSQL.

Bohaté zkušenosti s dokumentováním a vnášením přehlednosti týmu do komplexních řešení.

Časem zdokonalovaná odbornost s moderním vývojem webu v celém spektru vývoje, testování, zavádění, nasazování a monitorování.

Zvědavá mysl, která je hnána k inovacím a řešení problémů zákazníků.

ZAM. VÝHODY :

Zdravotní, Multisport Card, Mental Wellnes Support, štědrý balíček rodinných dovolených, volno a dobrovolnické dny, penze, životní pojištění, úmrtí následkem úrazu a invalidity, příspěvek na stravování a home office.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 198 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Procore Technologies Czech Republic s.r.o..

  • Correo electrónico: https://jobs.smartrecruiters.com/ProcoreTechnologies/743999991110065-senior-full

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29595480754.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores de software ofertadas.