Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Secretarios (general) > Sekretarka

Sekretarka. Polonia

Empleo en Polonia de Secretarios (general)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Sekretarze (ogólni) : Sekretarze (ogólni)

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Prowadzenie sekretariatu. Wymagane wykształcenie min  średnie oraz doświadczenie min 2 lata w sekretariacie szkolnym, znajomość kadr i płac.  Praca w godz 7:00- 15:00 i 07:30-15:30Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- inne zawody: Sekretarka, staż: 2 lat - konieczne- pozostałe: Wymagana znajomość kadr i płacSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Cv- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2400 (PLN).

Empleador: Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1753StPr/19/0439.

Ver las 1,013 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.