Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Sekretarka/sekretarz (pracownik Obsługi) - Zastępstwo Na 1/2 Etatu (kd.110.24.2024)

Sekretarka/sekretarz (pracownik obsługi) - zastępstwo na 1/2 etatu (Kd.110.24.2024)

Oferta de trabajo de Oficinistas generales en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie korespondencji wychodzącej z Sądu do wysyłki,

- przyjmowanie korespondencji wpływającej do Sądu;

- zszywanie akt i numerowanie kart w aktach spraw;

- przekazywanie korespondencji i akt między komórkami organizacyjnymi tut. Sądu lub do innych sądów za pośrednictwem transportu wewnętrznego oraz prowadzenie ewidencji  w tym zakresie;

- zamawianie materiałów biurowych na potrzeby wydziału,

- przygotowywanie akt spraw zakończonych w celu przekazania do archiwum zakładowego,

- wykonywanie innych czynności wynikających ze specyfikacji pracy na stanowisku sekretarki/sekretarza.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: Obsługa urządzeń biurowych - konieczne

- inne zawody: Pracownik biurowy - konieczne

- pozostałe: Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych - warunek konieczny,

- samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy,

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposzlakowana opinia,

- kandydat nie może być karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe i nie może być prowadzone wobec kandydata postępowanie o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe.

Praca na 1/2 etatu na zastępstwo - godziny pracy do ustalenia. Do wynagrodzenia dodatkowo: dodatek stażowy (po udokumentowaniu min. 5-letniego stażu pracy).

Miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

- Biuro Podawcze Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie ul. Marszałkowska 82 (wejście od ul. Żurawiej). Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie zaadresowanej do Oddziału Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie z podaniem sygnatury konkursu;

- Drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, ul Marszałkowska 82,

00-517 Warszawa z podaniem sygnatury konkursu.

Zgłoszenia: e-mail: KADRYWARSZAWA-SRODMIESCIE.SR.

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 373 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie.

Instrucciones para solicitar:

email: KADRYWARSZAWA-SRODMIESCIE.SR.GOV.PL

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1420StPr/24/11289.

Ver las 226 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.