Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Savjetnik/ca

Oferta de trabajo en Croacia de Profesionales en derecho

Savjetnik/ca

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

MEDICINSKI FAKULTET

raspisuje

NATJEČAJ

1. Radno mjesto Savjetnik (m/ž) s radnim mjestom u Odsjeku za nabavu Medicinskog fakulteta Svučilišta u Zagrebu, na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada u trajanju od šest (6) mjeseci- jedan (1) izvršitelj

Uvjeti natječaja:

• VSS, završen preddiplomski i diplomski  sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij prava;

• znanje engleskog jezika;

• napredno poznavanje standardnih informatičkih alata (MS office);

• radno iskustvo u trajanju od najmanje 5 godina (potvrda);

• sklonost timskom radu, odgovornost u izvršavanju zadataka, pedantnost i temeljitost  u radu;

• uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od mjesec dana).

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

• životopis;

• preslika domovnice ili izvadak iz aplikacije e-građani;

• potvrda HZMO-a o radnom stažu;

• preslika odgovarajućih isprava iz kojih je vidljiv prosjek ocjena na studiju;

• dokaze o završenim tečajevima i osposobljavanjima ukoliko ih posjedujete (strani jezici, digitalne vještine, dodatne mikrokvalifikacije i sl.).

Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj dostaviti dokumentaciju prema zakonu koji uređuje prava hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, odnosno pozvati se na to pravo prema drugim propisima i ima prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima.

Nepravovremene, nepotpune i nepotpisane ponude, odnosno ponude bez preslika te bez traženih dokumenata neće se uzimati u obzir.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe obaju spolova.

Preslike traženih dokumenata ostaju u arhivi Medicinskog fakulteta te se ne vraćaju pristupnicima.

Prijave s dokumentacijom predaju se isključivo preporučenom poštom, u roku 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama, na adresu:

Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet, Zagreb, Šalata 3, s naznakom:

»Za natječaj – ne otvaraj«(potrebno je upisati redni broj i naziv radnog mjesta za koje se podnosi prijava).

Odluka o izboru bit će objavljena na mrežnoj stranici Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Medicinski fakultet.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Šalata

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2525337.

Ver las 108 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.