Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Programadores de aplicaciones > Sap Konzultant-ka / Abap Programátor-ka (zamk), Programátoři Počítačových Aplikací Specialisté

SAP KONZULTANT-KA / ABAP PROGRAMÁTOR-KA (ZamK), Programátoři počítačových aplikací specialisté

Ofertas de empleo en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Programadores de aplicaciones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací › Programátoři počítačových aplikací.

Descripción de la oferta de trabajo:

A02  z:27/4/2018  (ZamK)  a:29/8/2018

Náplň práce:

- vývoj programů a aplikací v ABAPu

- analýzy, konsolidace a implementace reportů podle specifikace konzultantů

- identifikace, zajištění a realizace potřebného vývoje či změnových požadavků v SAP modulech

- tvorba a provádění testů pro kódy a komponenty

- spolupráce s ostatními konzultanty při integračním testování

- analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení.

Požadavky:

- důkladná znalost ABAP

- praktické zkušenosti s programováním ABAP

- VŠ vzdělání

- komunikativní znalost AJ (denní používání v mezinárodním týmu)

- výhodou orientace v SAP modulech

- analytické a logickém myšlení na vysoké úrovni

- vytrvalost a flexibilita.

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání, motivující platové ohodnocení, zajištění dopravy do a ze zaměstnání, denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, práci s nejmodernějšími technologiemi, příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí, možnost vzdělávání, odborný kariérní růst.

Kontakt e-mailem viz výše.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 70 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Empleador: Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka.

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Niedobová. Tel.: +420 724 616 674. E-mail: m.niedobovahyundai-autoever.eu .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 616 674
  • Correo electrónico: m.niedobovahyundai-autoever.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:14376870715.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones ofertadas.