Vacantes de Fontaneros e instaladores de tuberías en LATVIJA (Letonia)

Santehnikis

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías.
Kvalificēti strādnieki un amatnieki : Būvniecības un radniecīgo profesiju strādnieki, izņemot elektriķus : Apdares būvdarbu un radniecīgo profesiju strādnieki : Santehniķi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Regulari nepieciešams veikt dažada veida saimnieciska rakstura darbus - nepieciešamas iemanas elektroinstalacija, santehnika, pamatprasmes iekšdarbu veikšana.Darba laiks uz nepilnu slodzi vienojoties par darba slodzi un veicamo uzdevumu apjomu, var apvienot ari ar pamatdarba pienakumiem vienojoties.Atalgojums par pilnas slodzes darbu no 500 EUR/Bruto (samaksa proporcionali darba slodzei tiks aprekinata).Darbs Cesu centra.Var nodrošinat ar dzivesvietu.

Fecha de inicio: 02/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: LNB CESU MACIBU UN RAŽOŠANAS UZNEMUMS, SIA.

Dirección: Cesu nov., Cesis, Krišjana Valdemara iela, 13.

Ver las 1,006 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.