Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > celador sanitario/celadora sanitaria > Sanitář/ka Na Lůžkovou část, Směnný Provoz Ii.ik, Sanitáři

Sanitář/ka na lůžkovou část, směnný provoz II.IK, Sanitáři

Trabajar en República Checa (Jihomoravský kraj) de celador sanitario/celadora sanitaria

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes › celador sanitario/celadora sanitaria.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech › Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví › Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

II. Interní klinika

přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

sanitář/ka

na lůžkovou část, směnný provoz

Požadavky:

"    absolvovaný sanitářský kurz

"    uživatelská práce s PC

"    odpovědný přístup k práci

"    morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:

"    zajímavou a odpovědnou práci

"    stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)

"    5 týdnů dovolené

"    zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)

"    nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici

"    možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Nástup:  červenec 2022

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi a  Souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte v elektronické podobě na adresu: tomas.rybnikarfnusa.cz

Kontakt pro dotazy: Tomáš Rybnikář, DiS., vrchní sestra II. IK, tel. +420 543 182 256, mobil: +420 731 681 434,  e-mail: tomas.rybnikarfnusa.cz

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 104 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Obraťte se na kontaktní osobu. DiS. Tomáš Rybnikář. Tel.: +420 543 182 256,731 681 434. E-mail: tomas.rybnikarfnusa.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 543 182 256,731 681 434
  • Correo electrónico: tomas.rybnikarfnusa.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:25410140759.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes › celador sanitario/celadora sanitaria ofertadas.