Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Ingenieros electricistas > Samostojni Tehnolog Za Distribucijsko Omrežje - M/ž

SAMOSTOJNI TEHNOLOG ZA DISTRIBUCIJSKO OMREŽJE - M/Ž

Contrato en Eslovenia de Ingenieros electricistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije : Inženirji/inženirke elektrotehnike

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, DELOVNE NALOGE SO VEZANE NA OPRAVLJANJE STROKOVNIH NALOG S PODROČJA SISTEMOV ZA KONTROLO DELOVANJA PLINOVODNEGA OMREŽJA, IN SICER IZGRADNJA IN VZDRŽEVANJE SISTEMA KATODNE ZAŠČITE, VZDRŽEVANJE ELEKTRO OPREME IN TELEMETRIJSKEGA SISTEMA V PLINSKIH POSTAJAH TER VODENJE DOKUMENTACIJE, VEZANE NA EKSPLOZIJSKO OGROŽENE PROSTORE (EX CERTIFICIRANJE PLINSKIH POSTAJ)., Želena funkcionalna znanja: - višja raven znanja angleškega ali nemškega jezika; - usposobljenost za delo s specialnimi diagnostičnimi in merilnimi napravami; - poznavanje področja katodne zaščite; - poznavanje protieksplozijske zaščite in plinske Ex-opreme; - usposobljenost za delo v eksplozijsko ogroženih prostorih (izpit); - usposobljenost za vzdrževanje vgrajene elektro Ex opreme. (izpit); - poznavanje SIEMENS strojne opreme in programskih okolij: SIMATIC Step7, SINAUT in WinCC; - poznavanje programskih jezikov VB in C; - poznavanje področja računalniških komunikacij in prenosa podatkov; - poznavanje področja projektiranja; - strokovni izpit po Zakonu o graditvi objektov. Ponudbe z dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na naslov:

JAVNI HOLDING Ljubljana, d.o.o.

Verovškova ulica 70

1000 Ljubljana

Kadrovska služba Energetike Ljubljana

ali

e-naslov: kadri-jpejhl.si,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: JAVNO PODJETJE ENERGETIKA LJUBLJANA D.O.O., Verovškova ulica 62 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LIKOSAR JANKA
Contact Phone: 01 47 40 873
Contact Email: kadri-jpejhl.si

Identificador de la vacante:NM30415.

Ver las 211 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas ofertadas.