Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > asesor jurídico/asesora jurídica > Samostojni Svetovalec Za Zagotavljanje Skladnosti Poslovanja - M/ž

SAMOSTOJNI SVETOVALEC ZA ZAGOTAVLJANJE SKLADNOSTI POSLOVANJA - M/Ž

Contratación en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de asesor jurídico/asesora jurídica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNIK, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SVETOVANJE ZA POSAMEZNA PODROČJA SKLADNOSTI POSLOVANJA, PRIPRAVA NOTRANJIH AKTOV DRUŽBE TER SKRBNIŠTVO NAD NJIMI, NADZOR NAD USKLAJENOSTJO NOTRANJIH AKTOV S PREDPISI, SODELOVANJE PRI OCENJEVANJU IN NADZORU NAD TVEGANJI SKLADNOSTI, PRIPRAVA PREDLOGOV ZA ORGANE DRUŽBE, PRIPRAVA POROČIL IN ANALIZ ZA RAZLIČNE UPORABNIKE IN RAVNI ODLOČANJA, PRIPRAVA NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH POROČIL IN INFORMACIJ ZA POTREBE ZUNANJIH INSTITUCIJ, ZUNANJA POROČANJA PO POOBLASTILU UPRAVE, SVETOVANJE DISTRIBUTERJEM V ZVEZI S PRODAJO PRODUKTOV UPRAVLJANJA PREMOŽENJA, NADZOR NAD SKLADNOSTJO TRŽENJA S STRANI OSEB, KI OPRAVLJAJO TE STORITVE, S PREDPISI, SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH IN VODENJE PROJEKTOV. , VI. ali VII. stopnjo izobrazbe pravne ali druge ustrezne smeri, 5 let delovnih izkušenj v primeru VI. stopnje strokovne izobrazbe oziroma 3 leta v primeru VII. stopnje strokovne izobrazbe, zaželene izkušnje s področja zagotavljanja skladnosti poslovanja ali iz finančnega sektorja, visoko stopnjo pisne in govorne komunikacije, dobro poznavanje standardnih in specializiranih programov za PC, aktivno znanje angleškega jezika.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Empleador: NLB SKLADI, UPRAVLJANJE PREMOŽENJA, D.O.O., Tivolska cesta 48 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TADIĆ ANDJELOVIĆ VALENTINA
Contact Phone: 01 476 51 15
Contact Email: zaposlitevnlbskladi.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH85627.

Ver las 92 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica ofertadas.