Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Especialistas en políticas y servicios de personal > Samostojni Svetovalec Ii – Os Velenje/ud Velenje, Mozirje - M/ž

Búsqueda de Especialistas en políticas y servicios de personal en Eslovenia

Samostojni Svetovalec Ii – Os Velenje/ud Velenje, Mozirje - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za kadre, analizo poklicnega dela ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA ZAPOSLOVANJE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas oz. do vrnitve odsotnega javnega uslužbenca (31.10.2022), polni delovni čas, 40, POGLOBLJENO KARIERNO SVETOVANJE, IZVAJANJE VKO, IZVAJANJE E-SVETOVANJA IN EURES SVETOVANJA, REHABILITACIJSKO SVETOVANJE, NAPOTOVANJE BO V PROGRAME ZAPOSLOVANJA, SODELOVANJE Z DELODAJALCI, INSTITUCIJAMI V OKOLJU IN IZVAJALCI ZAPOSLITVENE REHABILITACIJE, SKRBNIŠTVO PD IN POSREDOVANJE BO V ZAPOSLITEV, UREJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA IN EVIDENC, SODELOVANJE V PROJEKTNIH IN DELOVNIH SKUPINAH, SODELOVANJE V KOMISIJI ZA JAVNA POVABILA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH DELODAJALCA V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO JAVNEGA USLUŽBENCA., SOCIALNO DELO, HUMANISTIKA ALI DRUŽBENA, POSLOVNA, UPRAVNA, PRAVNA ALI DRUGA USTREZNA SMER IZOBRAZBE, STROKOVNI IZPIT IZ UPRAVNEGA POSTOPKA (ZUP), STROKOVNI IZPIT SKLADNO Z AKTOM O STROKOVNIH IZPITIH V ZRSZ, USPOSOBLJENOST ZA DELO Z RAČUNALNIKOM (EXCEL, WORD, INTERNET, ELEKTRONSKA POŠTA, POZNAVANJE APLIKACIJ ZRSZ).

POGODBA O ZAPOSLITVI BO SKLENJENA ZA DOLOČEN ČAS, DO VRNITVE ODSOTNEGA JAVNEGA USLUŽBENCA (31.10.2022) S 3 MESEČNIM POSKUSNIM DELOM.

KANDIDATI V VLOGI ZA ZAPOSLITEV PODAJO IZRECNO SOGLASJE ZA UPORABO OSEBNIH PODATKOV, KI JIH BO ZRSZ UPORABLJAL V OKVIRU IZBIRNEGA POSTOPKA.

KANDIDATI POŠLJEJO PRIJAVO NA OBRAZCU "VLOGA ZA ZAPOSLITEV", KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI ZAVODA RS ZA ZAPOSLOVANJE, http://www.ess.gov.si/o_zrsz/zaposlitve-v-zavodu, PO POŠTI NA NASLOV: ZAVOD RS ZA ZAPOSLOVANJE, ROŽNA DOLINA, CESTA IX/6, 1000 LJUBLJANA, S PRIPISOM "PRIJAVA NA DELOVNO MESTO SAMOSTOJNI SVETOVALEC II – OS VE - NE ODPIRAJ!", dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 1485 (EUR mensual).

Empleador: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ZAPOSLOVANJE, ROŽNA DOLINA, CESTA IX 6, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DETEČNIK NATAŠA
Contact Phone: 03 898 8249

Identificador de la vacante:NE90844 .

Ver las 281 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.