Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Samostojni Strokovni Sodelavec Za škode – Podatkovni Analitik - M/ž

SAMOSTOJNI STROKOVNI SODELAVEC ZA ŠKODE – PODATKOVNI ANALITIK - M/Ž

Ofertas de trabajo en Podravska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

CENILCI IN STROKOVNI SODELAVCI ZA OCENITEV ŠKODE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PODATKOVNA TRANSFORMACIJA IN POVEZOVANJE PODATKOV Z UPORABO PODATKOVNE PLATFORME,

UPORABA PODATKOVNO-VIZUALIZACIJSKIH ORODIJ IN BI,

POROČANJE IN KONTROLING V POMOČ OSTALIM ODDELKOM PRI NJIHOVEM DELU IN USTVARJANJU DASHBOARD-OV TER ANALIZ,

SODELOVANJE PRI DOLOČANJU IN MERJENJU SKUPINSKIH KPI-JEV (IN ANALIZA NJIHOVIH ODSTOPANJ),

ZBIRANJE, USKLAJEVANJE IN DEFINIRANJE UPORABNIŠKIH ZAHTEV,

OPOZARJANJE NA ZAVAROVALNIŠKE GOLJUFIJE

, ANALIZA OBSTOJEČE PROGRAMSKE OPREME IN VMESNIKOV TER ZASNOVA POSODOBLJENE IN NOVE PROGRAMSKE OPREME IN VMESNIKOV

, SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU IN RAZVOJU PROGRAMSKE OPREME (POSLOVNE SPLETNE APLIKACIJE, REŠITVE NA DELOVNIH POSTAJAH IN MOBILNE APLIKACIJE), IZVEDBA FUNKCIJSKIH SPECIFIKACIJ PROGRAMSKE REŠITVE Z MODELNIM PRISTOPOM, ANALIZIRANJE TER VREDNOTENJE PREDLAGANE REŠITVE,

PRIPRAVA PRIMEROV UPORABE ZA PRIMOPREDAJO (PREVERJANJE SKLADNOSTI DELOVANJA IMPLEMENTIRANE REŠITVE S FUNKCIJSKIMI SPECIFIKACIJAMI),

RAZISKAVE IN RAZVOJ NOVIH PROGRAMSKIH PRODUKTOV IN POSLOVNIH REŠITEV S POUDARKOM NA INOVACIJAH,

SPREMLJAVO TRENDOV NA PODROČJU DIGITALIZACIJE, SPLETNIH APLIKACIJ, NOVIH TEHNOLOGIJ NA PODROČJU ANALITIKE.

, upravljanje s podatki in izvajanja podatkovnih analiz, odlično poznavanje: Excel, SQL, poznavanje in izkušnje z BI in vizualizacijskimi orodji, sposobnost analize zahtev uporabnikov, sistematični in modelno usmerjen pristop načrtovanja programskih rešitev na osnovi zahtev uporabnikov, podatkovno in informacijsko modeliranje, priprava in/ali uporaba pomožnih orodij za analizo/preverjanje/predstavitev delovanja,  delo v projektnih timih, analitičnost, komunikativnost, vztrajnost, potrpežljivost, natančnost, poštenost in odkritost. Zaželena znanja: zaželeno poznavanje osnov zavarovalništva oziroma zavarovalniških produktov, zaželeno znanje angleškega jezika.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 281 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAVAROVALNICA SAVA, zavarovalna družba, d.d., Ulica Eve Lovše 7 , 2000 MARIBOR.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: POGLADIČ MAJA
Contact Phone: 02 23 32 498
Contact Email: razpisizav-sava.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH75330.