Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica > Samostojni Strokovni Sodelavec Za Obratovanje Vn Objektov - M/ž

SAMOSTOJNI STROKOVNI SODELAVEC ZA OBRATOVANJE VN OBJEKTOV - M/Ž

Búsqueda en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektrotehnike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VAŠE NALOGE BODO: ORGANIZIRANJE, KOORDINIRANJE, NADZIRANJE IN IZVAJANJE VSEH REDNIH IN IZREDNIH DEL NA

PRIMARNIH IN SEKUNDARNIH SISTEMIH VN OBJEKTOV, NADZIRANJE, ANALIZIRANJE OBRATOVANJA IN PARAMETRIRANJE PRIMARNIH IN SEKUNDARNIH SISTEMOV VN OBJEKTOV, NAČRTOVANJE IN RAZVOJ PRIMARNIH IN SEKUNDARNIH SISTEMOV VN OBJEKTOV, NOVIH TEHNOLOGIJ

IN PROGRAMSKIH APLIKACIJ, USKLAJEVANJE IN IZDELOVANJE OBRATOVALNO TEHNIČNE DOKUMENTACIJE IN PLANOV, PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN NAVODIL S PODROČJA DELA, SODELOVANJE PRI IZVAJANJU INVESTICIJ V PRIMARNE IN SEKUNDARNE SISTEME VN OBJEKTOV, SODELOVANJE PRI TIPIZIRANJU DELOVNIH PROCESOV IN OPREME, VODENJE PROJEKTOV, ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE INTERNEGA PRENOSA ZNANJ.

, Od kandidatov pričakujemo: 7. raven strokovne izobrazbe s področja elektrotehnike: univerzitetni diplomirani

inženir elektrotehnike, Alt. strokovna izobrazba: univerzitetni diplomirani inženir elektrotehnike za energetiko,obnavljanje obstoječih in pridobivanje novih znanj v okviru delovnega področja, osnovno znanje MS Office, vozniški izpit B kategorije,strokovni izpit po ZAID ( stari naziv: strokovni izpit iz ZGO), zahtevane delovne izkušnje: elektroenergetika (36 mesecev), varno opravljeno delo v skladu z navodili in predpisi s področja VZD in VPP, gospodarno ravnanje z delovnimi sredstvi, strokovno, kakovostno in pravočasno izvedene naloge, organizacijske sposobnosti, natančnost in zanesljivost,  komunikativnost, osebna urejenost, sposobnost logičnega mišljenja, samoiniciativnost, sposobnost timskega dela, sposobnost razlikovanja barv.

Želena funkcionalna znanja: obvladovanje CAD orodij, strokovni izpit iz ZUP, poglobljeno znanje MS Office, strokovni izpit za upravljalca elektroenergetskih naprav, strokovni izpit iz VZD, osnovno poznavanje informacijske tehnologije.

Lokacije delovnih mest:

OE Obratovanje in razvoj DO – 1 prosto delovno mesto.  Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi s polnim delovnim časom, za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1211 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ELEKTRO LJUBLJANA, PODJETJE ZA DISTRIBUCIJO ELEKTRIČNE ENERGIJE, D.D., Slovenska cesta 56 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Email: kadrovska.sluzbaelektro-ljubljana.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH19672.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica ofertadas.