Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Samostojni Prodajalec Programa - M/ž

Trabajar en Eslovenia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Samostojni Prodajalec Programa - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC AVTOMOBILOV, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, POSREDUJE PONUDBO VOZIL POTENCIALNIM KUPCEM, SPREJEMA STRANKE V SALONU TER JIM NUDI VOZILO V SKLADU S PRODAJNIMI METODAMI UVOZNIKA, STRANKAM POSREDUJE INFORMACIJE PREKO TELEFONA, POŠTE ALI ELEKTRONSKE POŠTE, STRANKAM USTREZNO PREDSTAVLJA VOZILA IN RAZLIČNE MOŽNOSTI FINANCIRANJA NAKUPA, IZSTAVLJA PREDRAČUNE IN RAČUNE, ORGANIZIRA PRIPRAVO VOZILA ZA PRODAJO, PRIPRAVI PRODAJNE DOKUMENTE KUPCU IN PREDA VOZILO, IZDELUJE IN DOPOLNJUJE DOKUMENTACIJO O KUPCU, SKRBI ZA AŽURIRANJE TEHNIČNIH IN KOMERCIALNIH PODATKOV IN SE SPROTI INFORMIRA OO NOVOSTIH, ZAGOTAVLJA DOSEGANJE POSREDOVANIH PRODAJNIH CILJEV, IZVAJA PREDPISE S PODROČJA VARSTVA PRI DELU IN POŽARNE VARNOSTI, OPRAVLJA DRUGA DELA S SVOJEGA PODROČJA PO NALOGU NADREJENEGA., , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: AVTOPLUS trgovina in servisi d.o.o. Koper, ISTRSKA CESTA 55, 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MIHALIČ ALENKA
Contact Phone: 05 613 7016
Contact Email: kadrovskaavtoplus.si

Identificador de la vacante:NU98830.

Ver las 2,251 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.