Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Agentes de servicios de expedición de licencias y permisos > Samostalni Upravni Referent Za Komunalnu Naknadu I Razrez Gradskih Poreza

SAMOSTALNI UPRAVNI REFERENT ZA KOMUNALNU NAKNADU I RAZREZ GRADSKIH POREZA

Vacante de Agentes de servicios de expedición de licencias y permisos en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines › Agentes de servicios de expedición de licencias y permisos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Regulatory government associate professionals › Government licensing officials.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članaka 29. i članka 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“ broj 86/08 i 61/11, 04/18 I 112/19), pročelnica Upravnog odjela za komunalni sustav i imovinsko pravne poslove raspisuje

O G L A S

Za prijem u službu u Grad Pag, Upravni odjel za komunalni sustav i imovinsko pravne poslove, na radno mjesto:

- samostalni upravni referent za komunalnu naknadu i razrez gradskih poreza – 1 izvršitelj, na određeno vrijeme od šest mjeseci, uz obvezni probni rad u trajanju od dva mjeseca

Stručni uvjeti:

  • magistar struke ili stručni specijalist pravne ili ekonomske struke,
  • najmanje 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima,
  • položen državni stručni ispit.

Pored navedenih uvjeta, kandidati moraju ispunjavati i opće uvjete za prijam u službu iz članka 12. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi, a u službu ne mogu biti primljene osobe za koje postoje zapreke iz članaka 15. i 16. spomenutog Zakona.

Izrazi koji se koriste u tekstu Oglasa, a imaju rodno značenje, odnose se jednako na muški i ženski rod. Na Oglas se mogu javiti osobe oba spola.

Ravnopravno se mogu natjecati i osobe bez položenog državnog stručnog ispita, koje su stekle potrebno radno iskustvo na odgovarajućim poslovima.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, dužni su u prijavi na Oglas pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na sve ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na Oglas dužni su priložiti rješenje odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo te dokaz o nezaposlenosti.

Vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, opis poslova radnog mjesta, podaci o plaći radnog mjesta, način testiranja kandidata i područja testiranja, te pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje objavit će se na web-stranici Grada Paga (www.pag.hr) i na oglasnoj ploči, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

Kandidati su obvezni pristupiti prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti putem pisanog testiranja i intervjua.

Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja, smatra se da je povukao prijavu na Oglas.

Prijavi na Oglas potrebno je priložiti:

  • životopis
  • dokaz o državljanstvu (preslika Domovnice, odnosno osobne iskaznice)
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe)
  • dokaz o ukupnom radnom iskustvu (ispis elektroničkog zapisa o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO)
  • dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima od najmanje jedne godine (ugovor o radu, rješenje o rasporedu ili potvrda poslodavca) koji mora sadržavati vrstu poslova koju je kandidat obavljao i razdoblja u kojem je kandidat obavljao navedene poslove, a koje je radno iskustvo evidentirano u elektroničkom zapisu/potvrdi HZMO, traženo u prethodnoj alineji
  • uvjerenje o položenom državnom stručnom ispitu (preslika)
  • uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi istražni ili kazneni postupak (ne starije od 3 mjeseca)
  • vlastoručno potpisanu pisanu izjavu kako ne postoje zapreke iz članka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi

Ako kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (presliku vjenčanog lista ili rodnog lista i sl.).

Osobe koje podnesu nepravodobne i neuredne (nepotpune) prijave ili ne ispunjavaju formalne uvjete iz ovog Oglasa, ne smatraju se kandidatima za prijem u službu.

Urednom se smatra prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Oglasu.

S kandidatima prijavljenim na Oglas, koji ispunjavaju formalne uvjete iz Oglasa, provest će se pisano testiranje i intervju radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju. Intervju se provodi samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50% bodova na pisanom testiranju.

Prijave na natječaj se podnose u roku od 8 dana od objave Oglasa kod nadležne službe za zapošljavanje, s obveznom naznakom: »Oglas za prijam u službu „samostalni upravni referent za komunalnu naknadu i razrez gradskih poreza“ – ne otvaraj«, preporučeno poštom na adresu: Grad Pag, Branimirova obala 1, 23250 Pag. Prijave se mogu dostaviti i neposredno u prijemnom uredu Grada Paga.

Grad Pag pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata i poništiti predmetni postupak prijema u službu.

O rezultatima kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GRAD PAG.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: GRAD PAG, BRANIMIROVA OBALA 1, 23250 PAG, S NAZNAK

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2564835.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines › Agentes de servicios de expedición de licencias y permisos ofertadas.