Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ingenieros electricistas > Samostalni/a Specijalist/ica Za Integralnu Sigurnost U Odjelu Integralne Sigurnosti, Službi Korporativne Sigurnosti

Vacantes en Croacia de Ingenieros electricistas

Samostalni/a Specijalist/ica Za Integralnu Sigurnost U Odjelu Integralne Sigurnosti, Službi Korporativne Sigurnosti

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Electrotechnology engineers › Electrical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo osobu za rad u Zagrebu u Odjelu integralne sigurnosti, Služba korporativne sigurnosti

Nudimo Vam:

•Rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom

•Edukacije i certificiranje u tehnologijama iz djelokruga rada

•Božićnicu, dar za Uskrs, regres te prigodnu nagradu za rođenje djeteta

•Jubilarne nagrade

•Redoviti sistematski pregled

•Balans privatnog i poslovnog života

Vaši zadaci bit će:

•Planiranje i organiziranje projektiranja i uvođenja novih sustava te nadogradnje postojećih sustava tehničke zaštite i trezorske opreme, sudjelovanje u poslovima nabave sustava i usluga

•Organiziranje i koordiniranje nadzora i provedbe tjelesne zaštite

•Sudjelovanje u organizaciji provedbe preventivnog i interventnog održavanja sustava tehničke zaštite i trezorske opreme

•Suradnja na projektima izmjene poslovnih procesa te obavljanje usklađivanja tehničke i tjelesne zaštite sa zakonskom regulativom i potrebama poslovnih procesa Fine

•Izrada internih procedura iz djelokruga rada

Od Vas ćemo očekivati:

•VSS/mag./struč.spec.

•7 godina radnog iskustva

•Potpuno poznavanje zakonske regulative i standarda iz područja rada

•Usmjerenost na rezultat i proaktivnost

•Sposobnost identifikacije i samostalnog rješavanja problema te donošenje odluka

•Samokontrolu i toleranciju na stres

•Presliku diplome i Uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

•Potvrdu o podacima o prethodnom radnom stažu evidentiranom u matičnoj evidenciji HZMO-a

•(ne starija od mjesec dana)

•Česta poslovna putovanja

         Prednost:

•7 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Pozivaju se kandidati/kinje koji/e mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihove obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) i Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) da dostave dokaze u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, a o kojima se mogu informirati na poveznicama: hrvatski branitelji     civilni stradalnici

Na natječaj se možete prijaviti putem prijavazaposao.fina.hr do 3. srpnja 2024. godine.

Prijave pristigle drugim putem i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 7 años.

Empleador: FINA.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2526164.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas ofertadas.