Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera > Samodzielny Refernt W Wydziale Rekrutacji I Kwalifikacji Wojskowej

SAMODZIELNY REFERNT W WYDZIALE REKRUTACJI I KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ

Contrato en Polonia (Lubelskie) de empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes › empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Pracownicy pomocniczy gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku:

Koordynuje realizację zadań w zakresie rekrutacji i naboru osób do pełnienia zasadniczej służby wojskowej przez wojskowe centra rekrutacji z terenu działania Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji Ośrodka Zamiejscowego w Lublinie w tym:

- monitoruje powołania i stawiennictwa osób do pełnienia zasadniczej służby wojskowej

w tym do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej oraz przygotowuje meldunki

i sprawozdania w tym zakresie;

- prowadzi bazę danych dotyczącą ilości złożonych wniosków i wydanych decyzji administracyjnych;

- nadzoruje i koordynuje współpracę realizowaną przez wojskowe centra rekrutacji

z dowódcami jednostek wojskowych w zakresie powoływania osób do zasadniczej służby wojskowej w tym do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.

Monitoruje stany osobowe i wakujących stanowisk służbowych w jednostkach i instytucjach wojskowych, zasobów ochotników do pełnienia służby wojskowej i ewidencji osób podlegających obowiązkowi obrony Ojczyzny.

Monitoruje i sprawuje nadzoru nad prowadzeniem ewidencji wojskowej przez wojskowe centra rekrutacji w systemie ewidencji wojskowej w zakresie zadań realizowanych na zajmowanym stanowisku służbowym.

Uczestniczy w planowaniu i organizacji kwalifikacji wojskowej w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny oraz prowadzeniu działalności promocyjnej Sił Zbrojnych RP na administrowanym terenie w zakresie naboru do wszystkich form czynnej służby wojskowej.

Sporządza i przedstawia propozycję decyzji administracyjnych Szefa Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji Ośrodka Zamiejscowego w Lublinie w trybie odwoławczym, jako organu drugiej instancji w zakresie wynikającym z posiadanych kompetencji.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- inne zawody: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani - konieczne

- pozostałe: Poziom wykształcenia: dla osób posiadających wykształcenie średnie wymagany jest 4-letni staż pracy, dla osób posiada

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 313 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Lublinie.

Instrucciones para solicitar:

Anna Chojnowska, tel.: 261 183 344 261 183 311

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/1247.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes › empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera ofertadas.