Trabajo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Profesionales de la publicidad y la comercialización

Sales Branch Manager (sales Manager)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési, marketing- és PR-foglalkozások : Reklám- és marketingfoglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) BOLDIZSÁR KFT. Sales Branch Manager munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.22 - , állásegyeztetés helye és módja: Fényképes önéletrajzokat a gyorReemplazar por una arrobaboldizsarkft.hu e-mail címre várnak. . Juttatások:Kiemelt jutalékos kereseti lehetőség, céges laptop, telefon. , További információ:A 100%-ban magyar tulajdonú, körmendi székhelyű, szállítmányozással és fuvarozással foglalkozó Boldizsár Kft. SALES MANAGER munkatársat keres győri irodájába. Elvárások: Sales területen szerzett legalább 2 év tapasztalat, Fuvarszervezésben, árufuvarozásban szerzett tapasztalat, Széles kapcsolatrendszer, mely munkája során felhasználható, Folyékony német és/vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban), Kimagasló problémamegoldó és szervező készség, Kiváló kommunikációs képesség (írásban és szóban egyaránt), Eredményorientált, megbízható és precíz személyiség, Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság, Felhasználói szintű MS Office ismeretek, ?B? kategóriás vezetői engedély (vezetési tapasztalat), Mobilitás. Feladatok: A csapat tagjaként részvétel az értékesítési tervek megvalósításában, Közreműködés a nemzetközi együttműködési lehetőségek feltérképezésében, Piackutatás, új üzleti lehetőségek felkutatása, Részvétel üzleti tárgyalásokon, Adminisztrációs feladatok elvégzése. Amit kínálnak: Kiemelt jutalékos kereseti lehetőség, Céges laptop, telefon, Önálló munkavégzés. Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a gyorReemplazar por una arrobaboldizsarkft.hu címen lehet 2017 február 28-ig.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1263 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BOLDIZSÁR KFT..

Dirección: 9900 Körmend, Gárdonyi út 12..

Contacto: Boldizsár Gábor

Email: gyorReemplazar por una arrobaboldizsarkft.hu

Ver las 439 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.