Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > director de obra/directora de obra > Saksa Turu Projektijuht

Saksa turu projektijuht. Estonia

Demanda en Estonia de director de obra/directora de obra

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de construcción › director de obra/directora de obra.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Põhitegevuse juhid tööstuses, kaevanduses, ehituses ja turustamises › Põhitegevuse juhid ehituses.

Descripción de la oferta de trabajo:

Finnlog OÜ-s

Tööülesanded: Ehitusprojektide juhtimine Saksa turul majade müügist kuni üleandmiseni või sõltuvalt projektist selle eri osades. Panustamine turu laiendamise strateegiasse.

Mitmekesise töö osaks on muuhulgas ka:

• suhtlemine ehitusmeeskondade ja tarnijatega, sh uute tarnijate otsimine

• objektide kvaliteetse ja tähtaegse valmimise eest vastutamine

• ehitustööde kvaliteedi ja projekti eelarvest kinnipidamise tagamine

• lisaeelarvete koostamine ja kooskõlastamine tellijatega

• materjalide, seadmete ja mehhanismide tellimine ning haldamine koostöös objektijuhiga

• viimistlusmaterjalide tellimuste kooskõlastamine tellijatega

• tehnilise dokumentatsiooni haldamine ja kasutusloaks vajaliku kokkupanek

• hooldustööde organiseerimine garantiiperioodil

Omalt poolt pakume: • Võimalust osaleda uue elukvaliteedi loomises

• Edumeelset meeskonda

• Võimalusi rahvusvaheliseks suhtluseks ja eneseteostuseks

• Hea asukohaga hubast ja kaasaegset töökeskkonda

• Väärilist tasu

Muud nõuded: • Omad ehitusalast haridust või töökogemust, soovitavalt objekti- või projektijuhina

• Huvitud puitehitistest ning soovid ja tahad valdkonnas tegutseda

• Oled vilunud AutoCADi, Exceli jm kontoritarkvara kasutaja

• Oskad eesti, saksa ja inglise keelt tööalaselt

• Saad viibida välislähetustel Saksamaal paaril-kolmel korral kuus, kokku 5-10 päeva

• Oled hea organiseerija ning oma töölõigus süstemaatiline ja täpne

• Oled suhtlejana avatud ja hea koostöövõimega

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OÜ Sinekuur.

CV võib saata e-postiga
infofinnlog.ee või sinekuurepostgmail.com või kandideerida läbi töötukassa või läbi CV Keskuse

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 502 5441
  • Correo electrónico: sinekuurepostgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1589093.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de construcción › director de obra/directora de obra ofertadas.