Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales > Sairaanhoitaja, 5 Paikkaa, Soster Oy, Porvoo

Trabajar en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales

Sairaanhoitaja, 5 Paikkaa, Soster Oy, Porvoo

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Terveydenhuollon erityisasiantuntijat › Hoitotyön erityisasiantuntijat › Ylihoitajat ja osastonhoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei sairaanhoitaja!

Kiinnostaisiko sinua työskennellä työpaikassa, jossa hoitaja saa keskittyä omaan työhönsä, työntekijät viihtyvät ja vieläpä erinomaisella palkalla? Nyt tämä on mahdollista, nimittäin etsimme sairaanhoitajia keikkatöihin ja sijaisuuksiin Itä-Uudenmaan alueelle.

Tämä työ sopii sinulle, joka haluat kehittää ammattitaitoasi erilaisissa sosiaali- ja terveydenhuollon työtehtävissä. Työskentelykohteita ovat mm. terveysasemat, kotihoidot, asumispalvelut, vastaanotot ja vuodeosastot. Voit valikoida sinua kiinnostavat työskentelykohteet. Työskentelyajat vaihtelevat työyksikön mukaan, joten tarjolla on niin päivä-, kuin kolmivuorotyötäkin. Työhön kuuluu perehdytys.

Hakuprosessi on yksinkertainen: haastattelu, paperitöiden hoitaminen ja työsopimus. Tämän jälkeen voit aloittaa työskentelyn meidän tiimissämme.

Tarjoamme sinulle:

-  20 € /tunti + 9 % lomakorvaus ja vuorolisät

-  Joustavan työn, voit valita milloin työskentelet

-  Palkanmaksu kahdesti kuukaudessa

-  Työterveyshuolto Terveystalossa

Mitä asioita edellytämme?

-  Sairaanhoitajan tutkinto

-  Voimassa olevat lääkeluvat

-  B-ajokortti kotihoidossa. Oman auton käytöstä maksamme kilometrikorvausta.

Tutustu meihin ja jätä hakemus!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 942 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Soster Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:a834aea3-c746-43c0-bb46-f4180f06924e.

Ver las 357 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales ofertadas.