Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > electricista naval > Sähkömetalliasentajia Turkuun, 2 Paikkaa, Ja-mi Group Finland Oy, Turku

Búsqueda en Finlandia (Varsinais-Suomi) de electricista naval

Sähkömetalliasentajia Turkuun, 2 Paikkaa, Ja-mi Group Finland Oy, Turku

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas › electricista naval.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Muut sähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme sähkömetalliasentajia, joilla on kokemusta vastaavista tehtävistä laivateollisuudesta.

Työhön kuuluu esimerkiksi kaapeliratojen ja reittien asennukset, läpiviennit, valaisinasennukset sekä erilaiset sähköasennukset. Työssä tarvitaan myös puikkohitsaustaitoa.

Työ on pitkäaikainen ja teemme heti toistaiseksi voimassa olevan sopimuksen valittujen kanssa.

Odotamme hakijoilta:

- Kokemusta vastaavista tehtävistä laivateollisuudessa

- Kykyä toimia tiimissä ja itsenäisesti

- Puikkohitsaustaito auttaa työssä suoriutumiseen

- Hyvää asennetta ja motivaatiota työntekoa kohtaan

Tarjoamme:

- Kilpailukykyisen palkkauksen

- Mielenkiintoisia työtehtäviä laivateollisuuden parissa

- Työterveyshuollon

Jos kiinnostuit, ota heti yhteyttä, sillä haastattelemme hakijoita jo hakuaikana ja paikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä.

Jouni Kontunen 044 2493350

Hakemukset jouni.kontunenjamiworks.com

Ja-Mi Works tarjoaa henkilöstöpalveluja teollisuuden alan yrityksille. Olemme reilu ja luotettava kumppani asiakkaillemme, pitäen myös työntekijöidemme puolta. Tunnustuksena erinomaisesta palvelusta ja sen tuomasta kasvusta - meidät valittiin kotialueemme Vuoden Yritykseksi 2023.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 290 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Ja-Mi Group Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:cb696e3b-fe9a-4b92-b1d8-081ff5a9e494.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas › electricista naval ofertadas.