Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Soldadores y oxicortadores > Rokas Lokmetinātājs (mma)

ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA). Letonia

Contrato en Letonia de Soldadores y oxicortadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores.

Traducción de la profesión: Kvalificēti strādnieki un amatnieki › Metālapstrādes, mašīnbūves un radniecīgo profesiju strādnieki › Valcētāji, skārdnieki un metāla konstrukciju montētāji, metāllējēji, metinātāji un radniecīgo profesiju strādnieki › Metinātāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ,,Dzirnakmens,,

Aicina darbā

721204 ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA)​

Darba pieredze :

  • Obligāti nepieciešama iepriekšēja pieredze.

Prasības:

  • Zināšanas metālapstrādes procesā;
  • Orientēties tehniskajos rasējumos.
  • Veikt elektrometināšanas un gāzmetināšanas darbus;
  • Griezt metālu un metāla velmējumus;
  • Veikt līdzīga satura uzdevumus( izgatavot dažādus izstrādājumus);
  • Atbildīga pieeja darbam.

Darba alga : (bruto) 1537 euro

Darba vietas adrese : Lizuma iela 5E, Rīga

Kontaktinformācija : e-pasts : dzirnakmensapollo.lv , tālrunis :29502829 , 29502829

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 5.

Empleador: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Specializētā ce.

Forma de contacto:

  • Dirección: Lizuma iela 5E, Rīga
  • Teléfono: +371 29502829
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: dzirnakmensapollo.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240416-159.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores ofertadas.