Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > comercial de compañías eléctricas > Rengasmyyjä, Raskaspari Oy, Mikkeli

Trabajos en Finlandia (Etelä-Savo) de comercial de compañías eléctricas

Rengasmyyjä, Raskaspari Oy, Mikkeli

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial › comercial de compañías eléctricas.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Euromaster-palvelupisteet Iisalmessa, Joensuussa, Mikkelissä, Kotkassa ja Kouvolassa ovat siirtyneet Raskaspari Oy:n operoitavaksi vuoden 2024 alusta lähtien. Raskaspari Oy on raskaan kaluston ammattilainen, jolla on vuosikymmenen kokemus kaluston huoltamisesta ja myynnistä sekä kattavista korjauspalveluista. Euromaster-toimipisteiden myötä toiminta on laajentunut myös henkilöautojen huoltoon ja rengasmyyntiin.

Haemme Mikkelin Euromaster-palvelupisteelle

RENGASMYYJÄÄ

Etsimme joukkoomme ammattitaitoista myyjää henkilöautojen ja raskaan kaluston renkaiden myyntiin. Tehtävässä menestyäksesi tarvitset aiempaa kokemusta renkaiden myynnistä tai vankkaa kokemusta renkaiden parissa työskentelystä sekä tuntemusta Mikkelin alueen asiakkaista. Toivomme, että olet asiakaspalveluhenkinen, oma-aloitteinen sekä tartut innolla uusiin haasteisiin.

Tarjoamme hyvät tuotteet, mielenkiintoiset työtehtävät sekä mukavat asiakkaat ja ammattitaitoisen tiimin tukemaan sinua työssäsi. Meillä on hyvät työsuhde-edut, kuten Smartum ja työsuhdepyörä. Pääset myös mukaan kehittämään Euromaster-toimipistettä Mikkelin mukavien työkavereiden kanssa. Hae jo tänään!

Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi viimeistään 23.6.2024 osoitteeseen inforaskaspari.fi . Tehtävä täytetään heti sopivan hakijan löydyttyä.

Lisätietoja tehtävästä:

Petri Räsänen puh: 050 473 0109 tai email: petri.rasaneneuromaster.com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 86 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Raskaspari Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:cd0be1b1-bdef-42b3-b787-486abafb119e.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial › comercial de compañías eléctricas ofertadas.