Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > mecánico de vehículos/mecánica de vehículos > Raskaankalustonasentaja, Taitorent Oy, Ylöjärvi

Raskaankalustonasentaja, Taitorent Oy, Ylöjärvi. Pirkanmaa

Oferta de empleo en Finlandia (Pirkanmaa) de mecánico de vehículos/mecánica de vehículos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt raskaankalustonasentajia Pirkanmaalle!

Haemme ensisijaisesti yhdistelmäajoneuvon/kuorma-auton korjaajaa, mutta haussa on myös kaivureiden/pyöräkuormaajien kenttähuoltoon soveltuva työntekijä!

Työntekijällä tulisi olla osaamista raskaan puolen korjauksista vähintään noin vuoden verran. Isoksi eduksi katsotaan myös, jos työntekijällä olisi kokemusta raskaiden ajoneuvojen sähköistä. Itseohjautuvuus ja reipas työote ovat kuitenkin tärkeitä ja ratkaisevia asioita työntekijää valittaessa, sillä etsimme ensisijaisesti reipasta ja työhöntarttuvaa tekijää!

Työntekijällä tulee olla työturvallisuuskortti sekä tulityökortti. B- ajokortti, ja oma auto katsotaan eduksi.

Palkkaus 14-18 ?/h työntekijän aikaisemmasta osaamisesta riippuen.

Tarjoamme täydet työtunnit ja mahdollisuuden työllistyä pitkäaikaisesti yritykseen.

Palkkaus tessin tai sovittaessa työntekijän palkkatoiveen mukaan. Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Mikäli kiinnostuit paikasta, niin laita hakemus osoitteessa www.taitorent.fi, niin olemme yhteydessä pikimmiten!

Voit olla myös suoraan yhteydessä Aatu Linnaan, puh 0442488942, tai Aatutaitorent.fi .

TaitoRent Oy on Tampereella toimiva täyden palvelun henkilöstöpalvelualan yritys. Tarjoamme luotettavia rekrytointipalveluita yrityksille ja työnhakijoille joustavasti eri toimialoilla.

8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 430 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Taitorent Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:f8942a48-6ea3-418b-8ed8-0133850d7371.

Ver las 249 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos ofertadas.