Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos > Rengasasentaja, 5 Paikkaa, Rengastien Autotarvike Oy, Seinäjoki

Rengasasentaja, 5 paikkaa, Rengastien Autotarvike Oy, Seinäjoki

Oferta de empleo en Finlandia (Etelä-Pohjanmaa) de encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Rengastien Autotarvike etsii uusia huipputyyppejä rengassesonkiin!

Rengastien Autotarvike on vuonna 1993 perustettu perheyritys, joka kuuluu valtakunnalliseen Rengasmarket-ketjuun. Meillä on jo yli 30 vuoden kokemus renkaiden ja autotarvikkeiden maailmasta, ja asiakkaamme arvostavat henkilökohtaista palveluamme sekä ammattitaitoamme. Nyt kaipaamme tiimiimme uusia innokkaita tekijöitä tulevan sesongin ajaksi!

Mitä pääset tekemään?

-  Rengaslogistiikka ja -varastointi: Pidät huolen, että renkaat liikkuvat sujuvasti varastosta asennukseen.

-  Renkaan vaihtotyöt: Kun renkaiden vaihtokausi alkaa, sinä olet hommassa mukana!

- Vannetyöt ja tasapainotus: Osaamisen mukaan pääset myös näihin tehtäviin.

- Muut sesongin työtehtävät: Sesonki tuo aina jotain pientä ekstraa, ja meillä saat tarttua moneen hommaan.

Mitä toivomme sinulta?

- Hyvä fyysinen kunto: Renkaat ja vanteet ovat tunnetusti aika painavia, mutta eipä huolta, sillä treeni tulee siinä samalla!

- Työtä pelkäämätön asenne: Meillä hommat hoidetaan reippaasti, oli sitten kyse renkaiden vaihtamisesta tai varaston järjestämisestä.

- Valmius joustoon: Sesonki tarkoittaa, että joskus päivät voivat venyä - mutta onneksi työporukka tekee siitä mukavaa!

Mitä tarjoamme sinulle?

- Perehdytyksen työhön: Et jää yksin, vaan me varmistamme, että tiedät, mitä teet!

- Reilun palkan ja ylityökorvaukset: Maksamme työehtosopimuksen mukaan, ja ylityöt palkitaan.

- Mukavan työyhteisön: Meillä nauru raikaa ja tiimihenki on korkealla - täällä viihdyt varmasti!

Työn kesto ja aloitus: Työt alkavat sopimuksen mukaan ja kestävät säätilanteesta riippuen 4-7 viikkoa. Sesonki tulee nopeammin kuin uskotkaan, joten toimithan ripeästi ja lähetä hakemuksesi!

Meillä yhdistyy huippuosaaminen ja hyvä meininki - tule mukaan Rengastien Autotarvikkeen tiimiin tekemään sesongista menestys!

Toimi nopeasti ja lähetä hakemuksesi - otathan rohkeasti yhteyttä, jos kiinnostuit!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 93 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Rengastien Autotarvike Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:b81dd4ea-8b05-4093-b967-5f4eacdbe9cf.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos ofertadas.