Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos > Rehvitehnik

Rehvitehnik. Estonia

Ofertas en Estonia de encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised › Masinate mehaanikud ja lukksepad › Mootorsõidukite mehaanikud ja lukksepad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hooajaline rehvitehnki 2024 sügis-talv perioodiks. Nõutav eelnev töökogemus.

Tööülesanded: Sõidukite rehvide ja rataste vahetus, tasakaalustamine, ladustamine, rataste pesu.

Omalt poolt pakume: Kaasaegne töökeskond. Hoolitseme sinu sisseelamise ja arengu eest. Tutvustame meie töökultuuri ja kolleege. Jagame omavahel teadmisi ja teeme koostööd. Soovime, et meie inimesed saaksid areneda koos ettevõttega ning tagame isiklikuks arenguks põnevad erialased koolitused. Meil on sõbralik ja toetav meeskond, kelle jaoks on tähtis avatud ja aus suhtlus.

Muud nõuded: Teadmised erinevate rehvide tüüpide, mõõtmete ja spetsifikatsioonide kohta.

Oskus kasutada rehvivahetus- ja remondiseadmeid (nt rehvivahetusmasin, tasakaalustusmasin, tungrauad jne).

Rehvitehnoloogiate ja -materjalide tundmine (nt lamellrehvid, naastrehvid, suverehvid, talverehvid).

Rehvide montaaž ja tasakaalustamine.

Rehvitehniku töö võib olla füüsiliselt nõudlik, seetõttu on vajalik hea füüsiline vorm, et tõsta raskemaid rehve ja töötada erinevates töötingimustes. Täpsus mõõtmiste tegemisel ja rehvide paigaldamisel on oluline, et tagada sõiduki ohutus ja stabiilsus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Aktsiaselts United Motors (http://www.unitedmotors.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: marko.murulaunitedmotors.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1589055.

Ver las 33 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos ofertadas.