Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Fisioterapeutas > Rehabilitant (15 Godzin Tygodniowo) K/m

Rehabilitant (15 godzin tygodniowo) k/m. Polonia

Vacantes en Polonia de Fisioterapeutas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas.

Specjaliści : Specjaliści ochrony zdrowia : Inni specjaliści ochrony zdrowia : Fizjoterapeuci

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Organizowanie i rzetelne realizowanie pracy wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej, realizacja zaleceń zawartych w orzeczeniach PPP dla dzieci niepełnosprawnych.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- inne zawody: Specjalista fizjoterapii, staż: 5 miesięcy - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie wyższe (rehabilitacja), co najmniej 5 miesięcy doświadczenia zawodowego, umiejętność pracy z dziećmi, uprawnienia zgodne z rozporządzeniem MEN. Obowiązki: organizowanie i rzetelne realizowanie pracy wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej, realizacja zaleceń zawartych w orzeczeniach PPP dla dzieci niepełnosprawnych.

[Zgłoszenia telefoniczne: 22 620 29 31, osobiste: Plac Bankowy 3/5, Warszawa, e-mail: p38edu.um.warszawa.pl]Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 2046.32 (PLN).

Empleador: PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 38.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1420StPr/19/1933.

Ver las 183 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas ofertadas.