Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > responsable en documentación y administración sanitaria > Registratuuri Klienditeenindaja

Registratuuri klienditeenindaja. Estonia

Contrato en Estonia de responsable en documentación y administración sanitaria

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos en documentación sanitaria › responsable en documentación y administración sanitaria.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Tervishoiu abispetsialistid › Muud tervishoiu abispetsialistid › Meditsiiniregistrite ja terviseteabe tehnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • patsiendikeskse ja oodatava hoolsusega klienditeeninduse teenuse osutamine;

• patsientide vastuvõtule vormistamine;

• töötamine haigla kõnekeskuses;

• visiiditasu, patsiendiarvete vormistamine ja aruandlus.

Omalt poolt pakume: • väljakutsete rohket ja eneseteostust võimaldavat tööd kiiresti arenevas Virumaa

suurimas tervishoiuasutuses;

• erialase arengu võimalusi (koolitusvõimalusi, teenuste arendamine);

• lisapuhkust;

• toetavaid töökaaslasi, kaasaegset töökeskkonda.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

• teadmised hea klienditeeninduse põhitõdedest;

• töökogemus klienditeeninduses;

• omandatud haridus eesti keeles või eesti keele oskus B2-tasemel, vene keele

oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb inglise keele oskus;

• oskus kasutada infotehnoloogilisi vahendeid, andmete töötlemise oskus;

• väga hea suhtlemisoskus, täpsus, viisakus, koostöövalmidus, stressitaluvus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla (http://www.ivkh.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: Kersti.Tingasivkh.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1583969.