Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil > Referent / Referentka Oddělení Stavební úřad, Ostatní Stavební Technici

Trabajo en Zlínský kraj (República Checa) de ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil

Referent / Referentka Oddělení Stavební úřad, Ostatní Stavební Technici

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil › ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky › Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech › Stavební technici.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště Městského úřadu Kroměříž

- Druh práce: Výkon stavebního úřadu

- Vykonávaná agenda: výkon působnosti obecního stavebního úřadu ve věcech bytových domů, silnic II. a III. třídy, místních a veřejně přístupných účelových komunikací, technické infrastruktury v elektroenergetice nebo plynárenství, a vodního díla, kde nevykonává působnost krajský stavební úřad

- Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka: předpoklady podle § 4 zákona o úřednících

- Další požadavky pro vznik pracovního poměru: vysokoškolské vzdělání ve studijním programu náležejícím do oblasti vzdělávání architektura, stavebnictví nebo právo, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

- Výhodou: základní orientace v právních předpisech týkajících se výkonu agend na úseku stavebního řádu, zejm. ve stavebním zákoně, správním řádu, zákoně o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich a v zákoně o odnětí nebo omezení vlastnického práva k pozemku nebo ke stavbě, praxe ve veřejné správě, zvláštní odborná způsobilost pro správní činnosti ve stavebním řádu a při vyvlastnění, dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, vysoké pracovní nasazení

- Platová třída: 11, pracovní poměr na dobu neurčitou, předpokládaný nástup dohodou

- Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat náležitosti podle § 7 odst. 4 zákona o úřednících: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis.

(Formulář přihlášky k vyplnění je možno nalézt na webových stránkách města Kroměříže www.mestokromeriz. cz v sekci Volná pracovní místa).

- K přihlášce musí být připojeny doklady podle § 6 odst. 4 zákona o úřednících: strukturovaný životopis o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

- Přihlášky doplněné o požadované doklady doručte nejpozději do 20. září 2024

* osobně nebo poštou na adresu Město Kroměříž, oddělení personální, Mgr. Bc. Radka Gabrielová, Velké náměstí 115, 767 01 Kroměříž

* příp. do datové schránky: ID bg2bfur

Později doručené přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Obálku, či datovou zprávu, prosím, označte: „VŘ stavební řád (doba neurčitá) –NEOTVÍRAT“. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, či nevybrat žádného z přihlášených uchazečů/uchazeček.

Región: Zlínský kraj.

Ver 40 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Město Kroměříž.

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Bc. Radka Gabrielová, personalistka. Tel.: +420 573 321 131. E-mail: radka.gabrielovamesto-kromeriz.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 573 321 131
  • Correo electrónico: radka.gabrielovamesto-kromeriz.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29941480724.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil › ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil ofertadas.