Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales en derecho > Referent/referentka Odboru Personálního - Právník, Ostatní Specialisté V Oblasti Práva A Příbuzných Oblastech Jinde Neuvedení

referent/referentka odboru Personálního - právník, Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

Empleos de Profesionales en derecho en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

požadavky: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo znalost pracovně právních předpisů výhodou praxe ve veřejné správě výhodou samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost státní občanství ČR, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru trestní bezúhonnost splnění podmínek ustanovení § 17 odst.

2 a odst.

3 zákona č.

201/2002 Sb. charakt. místa: posuzuje návrhy právních přepisů v rámci připomínkového řízení a zpracovává k nim svodná stanoviska za odbor zpracovává právní stanoviska, právní analýzy a rešerše, vzorové smlouvy a vykonává další právní činnost pro potřeby odboru s ohledem na aktuální vývoj legislativy a judikatury posuzuje návrhy vnitřních předpisů předkládané útvary Úřadu, přezkoumává je z hlediska racionalizace a organizace řízení, zpracovává stanoviska k návrhům vnitřních předpisů Úřadu a spolupracuje při jejich novelizaci podílí se na zpracování organizační struktury Úřadu, koordinaci postupu při organizačních změnách Úřadu a vyjadřuje se k návrhům změn organizační struktury Úřadu s cílem optimalizovat organizační uspořádání Úřadu vykonává činnosti související s implementací zákoníku práce včetně prováděcích právních předpisů k nim vydaných do praxe Úřadu, Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené, rekreační chata, Jiné výhody - pružná prac. doba, 5 dnů indispozičního volna

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 296 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 22160.0 CZK mínimo y 33300.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Bc. Martina Agyagosová

Empresa: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Contacto: Bc. Martina Agyagosová

Email: podatelnaReemplazar por una arrobauzsvm.cz

Teléfono: +420 225 776 686.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.