Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Referent V Referatu Za Tujce, Državljanstvo In Matične Zadeve, V Oddelku Za Upravne Notranje Zadeve, šifra Dm 214 - M/ž

Ofertas de empleo en Eslovenia (Savinjska)

Referent V Referatu Za Tujce, Državljanstvo In Matične Zadeve, V Oddelku Za Upravne Notranje Zadeve, šifra Dm 214 - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

URADNIKI ZA SPLOŠNO PISARNIŠKO POSLOVANJE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -IZDAJANJE ODLOČB NA PREDPISANIH OBRAZCIH NA PRVI STOPNJI;- OPRAVLJANJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH NALOG;-OPRAVLJANJE DEJANJ V ZVEZI Z IZDAJANJEM POTRDIL IZ ENOSTAVNIH EVIDENC;-VODENJE UPRAVNIH POSTOPKOV S PODROČJA UPRAVNIH NOTRANJIH ZADEV, -strokovni izpit iz upravnega postopka ( z odložnim pogojem- opraviti najkasneje v treh mesecih od sklenitve delovnega razmerja) - imenovanje v naziv ( z odložnim pogojem  - opraviti najkasneje v enem letu od sklenitve pogodbe o zaposlitvi).

Opis delovnega mesta z obrazcem za prijavo, se nahaja spletnem portalu državne uprave GOV.SI,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: REPUBLIKA SLOVENIJA UPRAVNA ENOTA CELJE, Ljubljanska cesta 1 , 3000 CELJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LANDEKAR SEBASTJAN
Contact Phone: 03 426 54 34
Contact Email: sebastjan.landekargov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ06566.