Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > vigilante de accesos > Referent Prijema Na Portirnici (m/ž)

Ofertas de trabajo de vigilante de accesos en Croacia

Referent Prijema Na Portirnici (m/ž)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad › vigilante de accesos.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Protective services workers › Protective services workers › Security guards.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zubak Grupa nastala je spajanjem jedinstvenog AutoZubak četrdesetogodišnjeg iskustva u prodaji i održavanju vozila marki Volkswagen koncerna i ORYX Grupe koja svojim dugogodišnjim djelovanjem u djelatnostima pomoći na cestama, moru i u kući, najma i osiguranja vozila, centra za sigurnu vožnju te stanice za tehnički pregled vozila svojim korisnicima pruža iznimno iskustvo sigurnosti, slobode i zabave poštujući iznad svega zahtjeve svojih kupaca i korisnika usluga. Svoje proizvode, osim u Hrvatskoj, trenutačno prodajemo u još 8 europskih zemalja, a uskoro uz tvoju pomoć krećemo u osvajanje novih tržišta. Što god radili, dajemo sve od sebe kako bismo napravili i više od traženoga. Svaki naš zaposlenik teži biti najbolji u svojem području, neprestano se obrazuje, raste i trudi napraviti bolje, više, brže. Cijenimo trud i motivaciju. Uvijek i svugdje promišljamo kako unaprijediti, bolje riješiti ili učinkovitije obaviti ono što radimo. Inovacija nas pokreće i motivira. Potičemo je i očekujemo od svakog djelatnika. Cijenimo dobre ideje, a još više njihovu kvalitetnu izvedbu.

Opis glavnih zadataka

•prijem i usmjeravanje posjetitelja

•informiranje stranaka i gostiju vezano uz upite

•informiranje nadležnih o dolasku stranaka i gostiju

•organiziranje i osiguravanje parkiranja prema najavama

•vođenje evidencije opažanja o objektu i okolišu

•rad u tri smjene (jutarnja, popodnevna i noćna)

Kvalifikacije i ostala znanja

•NKV/SSS

•obavezna vozačka dozvola B kategorije

•obavezna potvrda o nekažnjavanju

•poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (porta, zaštitarstvo)

•visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

Lokacija rada

• Sesvete

Period rada

•14.05.2022.-30.09.2022.

Zubak Grupa nositelj je vrijednosti tradicije, visoke kvalitete, sigurnosti i posvećenosti detaljima te simbolizira nasljeđe koje njezino ime prenosi na postojeće brendove unutar grupe, ali i na nove koji će u budućnost biti pokrenuti. Od početka stvaranja i poslovanja Zubak Grupe uvijek smo nastojali biti najbolji. A da bi to postali i ostali najbolji stalno se prilagođavamo uvjetima tržišta te očekivanjima i zahtjevima kupaca. Za svoj rad nagrađeni smo brojnim priznanjima za kvalitetu usluge i najveću razinu korisničkog iskustva, za najbolji omjer cijene i kvalitete, a posebno smo ponosni na nagrade koje smo zaslužili na zadovoljstvo naših klijenata. Zubak Grupa proglašena je jednim od tri najbolja poslodavca u Hrvatskoj u 2019. godini u kategoriji velikih tvrtki (više od 250 zaposlenika). Laskava je to titula koju svake godine, već sedamnaest godina zaredom, dodjeljuje portal MojPosao.hr, a na temelju rezultata istraživanja zadovoljstva zaposlenika koje je ispunjavalo više od 600 djelatnika Zubak Grupe!

Saznaj više o nama na www.zubakgrupa.hr, prijavi se za posao elektroničkim putem i pridruži se našem timu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ZUBAK GRUPA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: barbara.perisazubakgrupa.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:2148748.

Ver las 114 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad › vigilante de accesos ofertadas.