Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería civil > Referent Kontrole Gubitaka Vode M/ž

REFERENT KONTROLE GUBITAKA VODE M/Ž. Croacia

Oferta de Técnicos en ingeniería civil en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Civil engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme, uz probni rad u trajanju od 6 (šest) mjeseci.

Uvjeti:

Minimalna razina obrazovanja: VŠS strojarskog, građevinskog ili drugog tehničkog smjera

Mjesto rada: Zadar

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Raspored radnog vremena: prijepodne

Naknada za prijevoz: u cijelosti

Smještaj: nema

Radno iskustvo: 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Vozačka dozvola: B kategorija

Specifična znanja i vještine:

  • Poznavanje rada s mjernom opremom i instrumentima za lociranje gubitaka vode
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office, GIS software, poželjan CAD)
  • Poznavanje rada u GIS-u
  • Organizacijske vještine
  • Poznavanje vodovodnih instalacija

Opis posla:

  • Organizacija rada Službe u suradnji s Voditeljem Službe;
  • Koordinacija rada administratora kontrole gubitaka
  • Upravljanje projektima: planiranje mjera i aktivnosti uz optimalno korištenje resursa
  • Planiranje i priprema zadataka i dokumentacije u Službi,
  • Korištenje podataka i dokumentacije iz arhive (projekti,nacrti, karte…)
  • Vođenje evidencije o radu i izvršavanju radnih zadataka u Službi
  • Izrada izvješća o izvršenim zadacima, te o stanju na vodoopskrbnom sustavu
  • Koordinacija rada dispečera
  • Rad na aplikaciji za prijavu gubitaka
  • Otvaranje i obrada i kontrola radnih naloga za sanaciju gubitaka i sistematski pregled vodoopskrbne mreže
  • Vođenje i ažuriranje dokumentacije izvršenih radnih naloga te njihova distribucija nadležnim službama
  • Izrada mjesečnih izvješća o učinku radnika (vrsta i količina odrađenih radova) temeljem radnih naloga po izvršiteljima radnih mjesta (po grupama i pojedinačno)
  • Predlaže potrebne radnje u pogledu smanjenja gubitaka
  • Predlaže potrebne radnje u slučaju potrebe redistribucije vode u vodoopskrbnom sustavu
  • Izrada analiza podataka provedenih mjerenja
  • Obrada mjernih podataka iz vodoopskrbnog sustava (protoci, tlakovi…)
  • Korištenje i obrada podataka iz NUS-a
  • Organizacija ispiranja cjevovoda i vođenje evidencije o istom
  • Praćenje i evidencija nefakturirane i neovlaštene potrošnje vode
  • Statistička obrada potrošnje vode po kontrolnim vodomjerima
  • Provođenje ispitivanja i mjerenja s opremom
  • Praćenje i proučavanje zakonskih i drugih akata iz djelokruga rada
  • Organizacija i priprema poslova na terenu
  • Organiziranje ispiranja i vođenje evidencije ispiranja cjevovoda u DMA i ostale ovlaštene nefakturirane potrošnje
  • Razumijevanje problematike točnosti vodomjera i rad na kontroli točnosti vodomjera
  • Razumijevanje svih pojedinosti „ IWA“ metodologije

U prijavi je potrebno navesti osobne podatke: ime i prezime, adresu stanovanja, broj telefona/mobitela i e-mail adresu te priložiti slijedeću dokumentaciju:

  1. Životopis;
  2. Dokaz o ispunjavanju uvjeta stručne spreme (preslik svjedodžbe/diplome);
  3. Dokaz o posjedovanju vozačke dozvole B kategorije
  4. Elektronički zapis o radno pravnom statusu (e radna knjižica);

Sva tražena dokumentacija može se dostaviti u neovjerenoj preslici a dostavljena dokumentacija se ne vraća. Kandidat koji bude odabran, dužan je dostaviti na uvid dokumentaciju u izvorniku.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj: 121/17. i 98/19.), uz prijavu na Natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja dužni su priložiti i dokaze o ispunjavanju uvjeta prednosti prema popisu koji je dostupan na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Između više kandidata koji ispunjavaju uvjete natječaja, Poslodavac zadržava pravo izbora u uži krug kandidata koji će biti pozvani na razgovor. Poslodavac zadržava pravo obaviti i testiranje kandidata.

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka, u svrhu provođenja odabira kandidata. Sa dostavljenom dokumentacijom raspolažemo u skladu s Izjavom o zaštiti osobnih podataka objavljenoj na web stranici Društva https://www.vodovod-zadar.hr/

Prijave za natječaj podnose se putem preporučene pošte na adresu: 23 000 Zadar, Špire Brusine 17 ili osobno na adresu sjedišta društva Vodovod d.o.o., Špire Brusine 17, 23 000 Zadar ili se podnose u elektroničkom obliku na e-mail adresu vodovod1vodovod-zadar.hr a sve sa naznakom „Natječaj za radno mjesto: Referent kontrole gubitaka vode

Ovaj Natječaj objavljuje se na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranice Društva https://www.vodovod-zadar.hr/

Rok za predaju prijava je 30.09.2024. godine.

Prijave koje ne ispunjavaju uvjete iz natječaja, koje su pristigle van roka za predaju ili koje su nepotpune neće se uzeti u razmatranje.

Kandidati će biti obavješteni o ishodu javnog natječaja.

Vodovod d.o.o. Zadar pridržava pravo poništiti javni natječaj u cijelosti ili djelomično, bez navođenja razloga.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VODOVOD, D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Špire Brusine 17, 23 000 Zadar

Email: vodovod1vodovod-zadar.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2564636.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil ofertadas.