Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros > Referent/ica Za Poslove Održavanja Zgrada

REFERENT/ICA ZA POSLOVE ODRŽAVANJA ZGRADA. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Ingenieros

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Engineering professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPIS POSLOVA

Obavlja primanje stranaka i prikuplja podatke u svezi sa problemom održavanja zajedničkih dijelova zgrada.

Obavlja tehničke konzultacije sa strankama.

Organizira i sprovodi hitne tehničke intervencije.

Vodi, ažurira i kontrolira tehničku arhivu objekata u režimu upravljanja i sudjeluje u postupku ugovaranja izradom elemenata za zaključivanje ugovora.

Prijavljuje osiguravajućim društvima štete nastale na objektima u režimu upravljanja, te vodi administrativne poslove u svezi sa nastalim štetama.

Obavlja poslove vezane uz protupožarnu zaštitu VSZ, prati poslove dimnjačarske službe, organizira i prati servisiranje vatrogasnih aparata, organizira i prati poslove deratizacije i dezinskecije VSZ,.

Organizira poslove vezane uz planove poslovanja VSZ

Obavlja i druge poslove po nalogu višem stručnom referentu za održavanje zgrada i zaštitu od požara.

Za svoj rad neposredno odgovara višem stručnom referentu za održavanje zgrada i zaštitu od požara, te direktoru Društva.

UVJETI:

Na radno mjesto REFERENT/ICA ZA POSLOVE ODRŽAVANJA ZGRADA može se zaposliti svaka fizička osoba koja je potpuno poslovno sposobna i koja udovoljava sljedećim uvjetima:

  • SSS-VŠS građevinski, strojarski ili elektro smjer ili završen stručni studij ili preddiplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski sveučilišni studij građevinskog, tehničkog, tehnološkog, prometnog, strojarskog smjera, studij sigurnosti (studij zaštite na radu ili studij zaštite od požara). Ove uvjete ispunjavaju i osobe koje su stekle srednju ili višu stručnu spremu na temelju ranijih propisa o obrazovanju
  • 2 godine radnog iskustva u struci
  • poznavanje osnovnih programa i rada na računalu
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

UZ PRIJAVU JE POTREBNO PRILOŽITI:

  • životopis - CV
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice, putovnice ili domovnice)
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome)
  • dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu)
  • potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od tri mjeseca)
  • dokaz da kandidat/kinja poznaje rad na računalu (svjedodžba, potvrda ili vlastoručno potpisana izjava)
  • preslika vozačke dozvole

Prijava na natječaj podnosi se osobno u zatvorenoj omotnici, na adresu sjedišta trgovačkog društva LABIN STAN d.o.o., Učka 4, 52220 Labin, uz naznaku: „Natječaj zapošljavanje na radno mjesto REFERENT ZA POSLOVE ODRŽAVANJA ZGRADA – NE OTVARATI“ od 15. do 25. listopada 2024. do 15,00 h ili ili na mail adresu infolabinstan.hr s naznakom u predmetu maila „Natječaj zapošljavanje na radno mjesto REFERENT ZA POSLOVE ODRŽAVANJA ZGRADA”. Prijave koje se zaprime mailom mogu biti zaprimljene zaključno s 25.10.2024. do 15.00 sati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: LABIN STAN D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Labin, Učka 4

Email: infolabinstan.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2581280.

Ver las 34 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.