Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería mecánica > Referent/ica- Kotlovničar/ka

REFERENT/ICA- KOTLOVNIČAR/KA. Croacia

Oferta de trabajo de Técnicos en ingeniería mecánica en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Mechanical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

1.   Radno mjesto Referent- kotlovničar, s radnim mjestom u Odsjeku za izgradnju i održavanje Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, uz uvjet probnog rada u trajanju od dva (2) mjeseca.

Uvjeti:

•kvalifikacija stečena završetkom srednjoškolskog obrazovanja u trajanju od najmanje četiri godine tehničkog usmjerenja

•položen ispit za rukovatelja centralnog grijanja

•5 godina radnog staža na poslovima vezanim uz centralno grijanje i klimatizaciju

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

- životopis;

- preslika domovnice ili izvadak iz aplikacije e-građani;

- potvrda HZMO-a o radnom stažu;

- preslika odgovarajućih isprava iz kojih je vidljiv prosjek ocjena kroz srednjoškolsko obrazovanje;

- dokaze o završenim tečajevima i osposobljavanjima ukoliko ih posjedujete (strani jezici, digitalne vještine, dodatne mikrokvalifikacije i sl.);

- dokaze o zadovoljavanju uvjeta natječaja.

Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj dostaviti dokumentaciju prema zakonu koji uređuje prava hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, odnosno pozvati se na to pravo prema drugim propisima i ima prednost u odnosu na ostale pristupnike samo podjednakim uvjetima.

Nepravovremene, nepotpune i nepotpisane ponude, odnosno ponude bez preslika te bez traženih dokumenata neće se uzimati u obzir.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe obaju spolova.

Preslike traženih dokumenata ostaju u arhivi Medicinskog fakulteta te se ne vraćaju pristupnicima.

Prijave s dokumentacijom predaju se isključivo preporučenom poštom, u roku 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama, na adresu:

Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet, Zagreb, Šalata 3, s naznakom:

»Za natječaj – ne otvaraj«(potrebno je upisati redni broj i naziv radnog mjesta za koje se podnosi prijava).

Odluka o izboru bit će objavljena na mrežnoj stranici Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Medicinski fakultet.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba:  Šalata 3, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2517246.

Ver las 74 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.