Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Recepcioner/ka-administrativni/a Djelatnik/ca

RECEPCIONER/KA-ADMINISTRATIVNI/A DJELATNIK/CA. Croacia

Trabajo de Oficinistas generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uz prijavu na natječaj kandidati moraju dostaviti:

- životopis

- dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe, diplome)

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice ili domovnice),

- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

- dokaz o radnom stažu – uvjerenje (elektronički zapis ili potvrda) Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o prijavama i odjavama na mirovinsko osiguranje iz kojeg je razvidan mirovinski staž i stručna sprema ili potvrda poslodavca, odnosno drugu ispravu (presliku Ugovora o radu, rješenja i sl.) iz koje je vidljivo u kojoj struci, na kojim poslovima i u kojem trajanju je ostvareno radno iskustvo.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Javnom natječaju.

Osobe koje ne podnesu pravodobne i uredne prijave ili ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

OPIS POSLOVA:

Opis poslova i zadataka za navedeno radno mjesto:

- izradu i prikupljanje dokumentacije vezano uz različite faze provedbe projekata ili upravljanje

centrima za posjetitelje (evidencije, izvješća, zapisnici…)

- priprema i prikupljanje financijske dokumentacije za izvještavanje u provedbi projekta ili

upravljanje centrima za posjetitelje (putnih naloga, platnih lista, računa, bankovnih izvadaka…)

- sudjelovanje u izradi izvještaja (financijskih i programskih) s voditeljem projekata ili centrima za

posjetitelje

- praćenje provedbe projektnih aktivnosti i potrošnje projektnih sredstava

- suradnja s dionicima, knjigovodstvenim servisom, bankama i dobavljačima

- suradnja s partnerskim organizacijama

- prihvat posjetitelja, komunikaciju s korisnicima i klijentima, dogovaranje termina

- logističko-administrativne aktivnosti potrebne za uredno poslovanje

- organizaciju događanja, edukativnih aktivnosti, radionica

- redovitu objavu novosti o radu organizacije na web stranicama i društvenim mrežama

- obavlja i druge poslove po nalogu Direktora Društva.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DRAFT d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kladare 19C, Kladare

Email: infodraftdoo.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2520611.

Ver las 340 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.