Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Recepcionistas (general) > Recepcionar/recepcionarka

RECEPCIONAR/RECEPCIONARKA. Croacia

Ofertas de trabajo de Recepcionistas (general) en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general).

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Customer services clerks › Client information workers › Receptionists (general).

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- narudžbe termina i njihova organizacija te pružanje svih informacija klijentima o uslugama beauty centra

- prodaja kozmetičkih usluga i proizvoda te njihovo skladištenje

- rad na računalu, fiskalnoj blagajni (naplata usluga i izdavanje računa i ponuda)

- točan unos i ažuriranje podataka u sistem

- zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih

- ispunjavanja svih zahtjeva od strane klijenta koje dozvoljava naš centar

- izrada i implementacija strategija beauty centra za društvene mreže (Facebook, Instagram, Tik-tok, Google LinkedIn) i web

- izrada relevantnog i orginalnog sadržaja

- interakcija i komunikacija s klijentima

- nadgledanje i kreiranje vizualnog identiteta

- mjerenje učinkovitosti marketinških aktivnosti, osmišljavanje i pisanje copy-a

- upravljanje i uređivanje profila na društvenim mrežama

Poslodavac traži:

- minimalno 1 godina radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima

- posvećenost detaljima, maksimalna organiziranost i samostalnost u radu

- izražene komunikacijske, prodajne i prezentacijske vještine te sposobnost i otvorenost prema timskom radu

- proaktivnost te visoka razina motiviranosti

- bliska suradnja sa nadređenima te sposobnost delegiranja i preuzimanja odgovornosti

- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

- sistematičnost i preciznost

- pozitivnu, vedru i motiviranu osobu koja svoje marketinško znanje želi implementirati u beauty industriji

- poznavanje specifičnosti svih glavnih platformi društvenih medija

- stvaranje kreativnog, zanimljivog i originalnog sadržaja te rad u marketinškim alatnim programima (Canva)

- suradnja s timom i klijentima na razvoju marketinških kampanja na društvenim mrežama

- engleski jezik

Poslodavca nudi:

- ugovor na neodređeno sa punim radnim vremenom te redovita primanja na početku mjeseca

- dodatna stimulacija na prodaju proizvoda i kvalitetu obavljenog posla

- stjecanje iskustva uz stručne mentore koji će vas educirati o prodaji, komunikaciji i organizaciji rada u kozmetičkom centru

- redoviti radni sastanci, dostupnost, mobilnost te otvorena komunikacija sa nadređenima

- posao u inovativnom i poticajnom okruženju u najvećem beauty centru u Osijeku

- stalna edukacija i mogućnost napredovanja u voditelja centra

- naknada troškova za prijevoz

- osigurana radna odjeća i obuća

Vašu zamolbu i životopis pošaljite na mail: aurabeauty1007gmail.com

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: AURA BEAUTY, vl. Ivana Kuna (ivanakuna1gmail.com).

Instrucciones para solicitar:

Email: aurabeauty1007gmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2553283.

Ver las 32 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) ofertadas.