Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > recepcionista > Pracovník/ice Zákaznického Servisu, Recepční (kromě Recepčních V Hotelích A Dalších Ubytovacích Zařízeních)

Empleo de recepcionista en República Checa (Ústecký kraj)

Pracovník/ice Zákaznického Servisu, Recepční (kromě Recepčních V Hotelích A Dalších Ubytovacích Zařízeních)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) › recepcionista.

Traducción de la profesión: Úředníci › Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech › Pracovníci informačních služeb › Recepční (kromě recepčních v hotelích).

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: pracovník bude v rámci cílené kampaně na zdravotnický personál, komunikovat s kandidáty z řad zemí bývalého SSSR ( společnost má  akreditaci od ministerstva zdravotnictví -o vzdělávacího pracoviště dále se bude starat komplet o stávající i nové zákazníky, do této náplně spadá komunikace s nimi v rámci reklamací, objednávek, přeobjednávání, tvoření cenových kalkulací, aj.

Požadujeme: vyučení nebo středoškolské vzdělání, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ŘP skup. B.

Nabízíme: stravenky.

Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Región: Ústecký kraj.

Ver 43 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jan Čáka. Tel.: +420 774 320 438. E-mail: infovzc.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 774 320 438
  • Correo electrónico: infovzc.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:13335370754.

Ver las 123 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) › recepcionista ofertadas.