RAZVOJNI KONSTRUKTER ELEKTRO PODROČJE - M/Ž. Savinjska

Empleos en Eslovenia (Savinjska) de Ingenieros electricistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije : Inženirji/inženirke elektrotehnike.

Descripción de la oferta de trabajo:
INŽENIRJI ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, KONSTRUIRANJE OZ. RISANJE ELEKTOR NAČRTOV ZA STROJE IN NAPRAVE POTREBNE V PROIZVODNEM PROCESU, KONFIGURIRANJE IN PRIPRAVA SPECIFIKACIJE POTREBNE ELEKTRO OPREME ZA IZDELAVO KRMILJA POSAMEZNIH STROJEV IN NAPRAV, KONSTRUKTORSKI NADZOR NAD IZVEDBO DEL - ELEKTRO PODROČJE, ZAGON STROJEV IN OPTIMIZACIJA DELOVANJA STROJEV V PROIZVODNEM PROCESU, VODENJE TIMOV ALI SODELOVANJE V TIMIH ZA RAZVOJ ALI IZBOLJŠAVE STROJEV IN NAPRAV POTREBNIH V PROIZVODNEM PROCESU PODJETJA, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zaželena so tudi znanja in delovne izkušnje s področja izdelave dokumentacije za stroje in naprave (veljavni standardi in predpisi v skladu z direktivo o varnosti strojev in naprav), timska usmerjenost, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 10/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SWATYCOMET d.o.o.; SWATYCOMET d.o.o., Poslovna enota SPE FLEX SC.

Dirección: Tovarniška cesta 5 , 3214 ZREČE.

Contacto: ZALAR SILVESTRA

Email: silvestra.zalarReemplazar por una arrobaswatycomet.si

Teléfono: 03 757 53 34.

Ver las 214 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas ofertadas.